KONTAKTAI

„LTeam START UP“ finansuos sporto iniciatyvas

Ieškoti, surasti, skatinti ir paremti – tokia prasidedančios Lietuvos tautinio olimpinio komiteto ir Lietuvos olimpinio fondo programos „LTeam START UP“ misija. Programa skirta visiems, kurie organizuoja ir įgyvendina įvairių rūšių laisvalaikio veiklas ar masinius renginius, susijusius su fiziniu aktyvumu.

Kalbant paprasčiau, „LTeam START UP“ komisijos atrinktiems projektams bus suteikta finansinė parama, skirta realizuoti naujoms idėjoms, plėsti ar tęsti jau pradėtą veiklą. Įdomiausi, labiausiai programos kriterijus atitinkantys projektai gali tikėtis paramos, kurios dydis – nuo 1000 iki 5000 eurų. Pretenduoti į paramą gali visų tipų juridiniai asmenys, turintys paramos gavėjo statusą.

Programos prioritetai – dalyvių ir žiūrovų skaičius, amžiaus grupių įvairovė, naujų ar mažiau žinomų sporto šakų, netipinių fizinio aktyvumo formų populiarinimas, vietos bendruomenės bei  mažiau fiziškai pajėgių ar žmonių su negalia įtraukimas į projektą.

Registruoti projektą galima užpildžius šią paraišką: https://goo.gl/forms/02wadLrcFaNISrfX2

Organizatoriai paraiškų laukia iki balandžio 8 dienos.

„LTeam START UP“ TAISYKLES RASITE ČIA.

Projektų aprašymuose, vėliau – vykdyme, privaloma integruoti LTeam ir LTOK logotipus. Projektus, kurie bus finansuojami, atrinks speciali programos komisija. Ją sudarys olimpiečiai, LTOK ir LOF atstovai.

Apie atrinktus projektus, programos nugalėtojus, svetainėje LTeam.lt organizatoriai paskelbs balandžio 19 dieną. Kiekvienas finansinės paramos gavėjas, įvykdęs projektą, per 30 kalendorinių dienų privalės pateikti projekto ataskaitą.

Projekto vykdymo laikotarpis – 2019 metų balandis – 2020 metų kovas.

„Programa, panaši į „LTeam START UP“, vyko 2016 metais. Tuomet ji vadinosi „Išjudink save“, ją Lietuvos olimpinis fondas organizavo drauge su „CocaCola“. Šįkart „The CocaCola Foundation“ prie programos neprisideda, tačiau jos idėja yra tiesiog per gera, kad jos netęstumėme.

Esu tikras, kad šių metų „LTeam START UP“ programos dalyviai pateiks malonių staigmenų, drauge įgyvendinsime daug šaunių, visuomenę išjudinsiančių idėjų,“- projektą pristato LOF direktorius Mantas Marcinkevičius.

 

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS