logo
days
hours
mins
secs
Lyderystės projektas NEW MIRACLE

Projektas „New Miracle“ – unikali Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) iniciatyva, prie kurios prisijungė dar trys Europos nacionaliniai olimpiniai komitetai – Italijos, Latvijos ir Slovakijos. 

Iniciatyvos metu bus sukurta jauniems ar pradedantiesiems sporto vadybininkams skirta nemokama mokymų programa ir išskirtinė mentorystės platforma, kurioje projekto dalyviai turės galimybę konsultuotis su patyrusiais kolegomis, stiprinti bendradarbiavimo įgūdžius.

Vienas pagrindinių projekto tikslų – skatinti lyčių lygybę, lyderystę ir dalyvavimą priimant sprendimus, ugdyti pasitikėjimą savimi. Tikimasi, kad geri projekto pavyzdžiai paskatins pokyčius visuomenėje. Planuojama, kad projekte bus kviečiami dalyvauti ir jauni sporto srities savanoriai, ir sprendimus priimantys žmonės, dirbantys sporto federacijose, klubuose, kitose sporto organizacijose.

LTOK paraiška pateko tarp 315-os, laimėjusių Europos Sąjungos (ES) finansavimą įgyvendinimui. Iš viso konkursui buvo pateiktos 1107 paraiškos. Iniciatyvai skirtas maksimalus finansavimas – 355 tūkst. eurų.

Erasmus 300x66