„LTeam žiemos festivalis 2023“

 

„LTeam žiemos festivalis 2023“ sugrįžo į Druskininkus! Jubiliejinė – jau 10! – kasmetinė žiemos sporto ir pramogų šventė visai šeimai vasario 10–11 dienomis kvietė į Dzūkijos kurortą, kuris porai dienų tradiciškai virto aktyvaus laisvalaikio traukos centru.

Vasario 10 d., penktadienį, Druskininkų gyventojai ir miesto svečiai buvo kviečiami susirungti netradiciniame „LTeam naktinio sprinto“ bėgime. Bėgimo startas buvo duotas jau sutemus, dalyviai varžėsi miško takeliais ir asfalto danga vinguriuojančioje 3km trasoje, kurioje paskutinius šimtus metrų teko labiau paprakaituoti įveikiant įkalnę – finišas laukė „Snow arenos“ lauko slidinėjimo trasos viršuje!

Po bėgimo varžybų festivalio dalyvių laukė išskirtinis kino seansas, į kurį buvo kviečiami visi norintys, čia parodytas režisieriaus Tony Maylam dokumentinis filmas „Baltoji uola“, pasakojantis apie 1976-ųjų žiemos olimpines žaidynes Insbruke, Austrijoje.

Vasario 11 d., šeštadienį, prie „Snow Arenos“ veikė daugiau nei 30 NEMOKAMŲ veiklų, festivalio dalyviai galėjo patys išbandyti skirtingas žiemos sporto šakas ir rungtis, pabendrauti su savo sričių profesionalais. Čia buvo galima iš arti susipažinti su greituoju čiuožimu, regbiu, orientavimosi sportu, grindų rieduliu, grindų kerlingu, išbandyti bavarišką akmenslydį, cornhole žaidimą.

Visi festivalio dalyviai renginyje gavo taip vadinamą Dalyvio pasą, kuriame, atlikę įvairias veiklas ir užduotis, kaupė taškus, vėliau juos iškeitė į „LTeam“ ir festivalio rėmėjų – „Lemon Gym“, „Affidea“, „Toyota“, „Medicina Praktica“, „Lrytas.lt“, „Pergalė“, „Activus“, „Snow Arena“, „Druskininkų vandens parkas“, „Decathlon“– prizus, dovanas ir suvenyrus.

Festivalio programa – itin įvairi: be nemokamų sportinių ir pramoginių veiklų, „LTeam žiemos festivalyje“ buvo organizuojamos įvairios rungtys, varžybos, tradiciškai šventės dalyvių laukė daugelio pamėgtas sporto talismanų turnyras.

Azartiškiausiųjų laukė specialios rungtys, kuriose buvo galima ir pasivaržyti. Šeštadienį nuo pat ryto organizuotas bėgimas: 500 metrų atkarpoje susirungė vaikai, norintys įveikti simbolinę lietuvišką olimpinę mylią galėjo išbandyti 1988 metrų trasą, ištvermingesni – 5 ir 10 kilometrų krosą.

Orientavimosi sporto gerbėjai tradiciškai lenktyniavo „LTeam Rogaining 2023“ varžybose, kuriose buvo laukiami ir bėgikai, ir dviratininkai. 

Veiklos netrūko ir tiems, kurie dar neprisijaukino bėgimo, tačiau mielai prasiėjo gražiausiomis Druskininkų trasomis, festivalio metu buvo organizuotas pėsčiųjų žygis.

„Snow Arenoje“ visą dieną vyko „Baltic cup 2023“ akrobatinio slidinėjimo ir snieglenčių varžybos, po jų – apdovanojimai, o visą festivalio šventę vainikavo NEMOKAMAS GJan koncertas bei naktinis slidinėjimas su DJ.

Daugiau naujienų apie renginį – renginio paskyroje ir LTeam feisbuke!

***

„LTeam žiemos festivalis“: atidarymas

+46

„LTeam žiemos festivalis“: vaikų bėgimas

+14

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS