Gerojo valdymo metodikų tobulinimas „RINGS“

Erasmus+ projekto idėja – kartu su partneriais modernizuoti strateginį nacionalinio olimpinio komiteto valdymą ir vadybą, aktualizuojant bendradarbiavimą su vidaus ir išorės suinteresuotomis šalimis. Projekto metu sukurti įrankiai padės nacionaliniam olimpiniam komitetui efektyviau spręsti kasdienius klausimus ir veiklas bei prisidės prie gerojo valdymo tobulinimo.

30 mėnesių trukmės projekto metu (2020 m. sausis – 2022 m. birželis) organizuojami strateginiai seminarai ir susitikimai su nacionalinių olimpinių komitetų vadovais ir ekspertais; identifikuojama, analizuojama ir skleidžiama geroji patirtis; organizuojami nacionaliniai seminarai visose partnerių šalyse; kuriama internetinė platforma, kurioje bus prieinama visa projekto metu surinkta ir sukurta informacija.

Projekto koordinatorius – Europos olimpinių komitetų biuras prie Europos Sąjungos. Projekto partneriai kartu su Lietuvos tautiniu olimpiniu komitetu yra Danijos, Slovakijos, Turkijos, Italijos, Graikijos, Kipro, Lichtenšteino, Belgijos, Bosnijos ir Hercegovinos, Nyderlandų nacionaliniai olimpiniai komitetai bei Vokietijos Johannes Gutenberg Universitetas.

Projekto trukmė: 2020—2022 m.

Daugiau informacijos: http://www.euoffice.eurolympic.org/

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS