Olimpinis festivalis „Beijing 2022“

Vasario 4–20 dienomis pieva prie Baltojo tilto Vilniuje virs aktyvių žiemos sporto pramogų erdve. Čia planuojamas dvi su puse savaitės truksiantis Olimpinis festivalis „Beijing 2022“.

Pekino žiemos olimpinėms žaidynėms dedikuotas renginys vilniečius ir miesto svečius kvies aktyviai įsitraukti ir patiems išbandyti įvairias žiemos sporto šakas, tarp jų – slidinėjimą, biatloną, duatloną, kerlingą, aištoką, ledo ritulį ar dailųjį, greitąjį čiuožimą, sniego tinklinį ir kt. Norintiems pajudėti savarankiškai bus įrengta speciali slidinėjimo trasa.

Netrūks rengininių ir bėgikams, mėgstantiems orientacinį sportą, bus organizuojamas šiaurietiškojo ėjimo žygis – Olimpinį festivalį „Beijing 2022“ organizuojantis Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Lietuvos olimpinis fondas pasirūpino spalvinga ir į įvairias veiklas įtraukiančia programa.

Kartu su žiemos olimpinėmis žaidynėmis startuosiantis festivalis Vilniuje vyks tris savaitgalius iš eilės, jų metu planuojama daugybė įvairių pramoginių, edukacinių renginių – vyks koncertai, įvairios pamokos, užsiėmimai, skirtingų sporto šakų turnyrai tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems.

Prie Baltojo tilto esančioje erdvėje – Vilniaus čiuožykloje ir šalia jos – veiks ir vaikams, šeimoms pritaikyta erdvė: planuojami įvairūs žaidimai, mažųjų bėgimas, rogučių tempimo varžybos ir pan. atskirą programą ruošia ir savo sričių profesionalai – lankytojai kviečiami atvykti pažiūrėti parodomųjų šou programų.

Daugiau informacijos apie renginį ir detalesnę Olimpinio festivalio „Beijing 2022“ programą paskelbsime jau netrukus. Naujienas galite sekti ir LTeam feisbuke, prisijungti prie planuojamų renginių:

3 VEIKSMO PILNI SAVAITGALIAI:

ATSKIRI RENGINIAI

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS