Olimpinis festivalis „Beijing 2022“

Vasario 4–20 dienomis erdvė prie Baltojo tilto Vilniuje virto aktyvių žiemos sporto pramogų erdve. Čia dvi su puse savaitės vyko Olimpinis festivalis „Beijing 2022“.

Pekino žiemos olimpinėms žaidynėms dedikuotas renginys vilniečius ir miesto svečius kvietė aktyviai įsitraukti ir patiems išbandyti įvairias žiemos sporto šakas, tarp jų – slidinėjimą, biatloną, duatloną, akmenslydį, ledo ritulį ar dailųjį, greitąjį čiuožimą ir kt. Norintiems pajudėti savarankiškai buvo įrengta lygumų slidinėjimo trasa, nors pavasarėjantys orai ir neleido ja ilgai pasidžiaugti.

Netrūko renginių ir bėgikams, mėgstantiems orientacinį sportą, buvo organizuojamas šiaurietiškojo ėjimo žygis – Olimpinį festivalį „Beijing 2022“ organizuojantis Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Lietuvos olimpinis fondas pasirūpino spalvinga ir į įvairias veiklas įtraukiančia programa.

Kartu su žiemos olimpinėmis žaidynėmis prasidėjęs festivalis Vilniuje vyko tris savaitgalius iš eilės, jų metu planuojama daugybė įvairių pramoginių, edukacinių renginių – vyko koncertai, įvairios pamokos, užsiėmimai, skirtingų sporto šakų turnyrai tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems.

Prie Baltojo tilto esančioje erdvėje – Vilniaus čiuožykloje ir šalia jos – veikė ir vaikams, šeimoms pritaikyta erdvė: buvo organizuojami įvairūs žaidimai, mažųjų bėgimas, rogučių tempimo varžybos ir pan. atskirą programą paruošė ir savo sričių profesionalai – lankytojai buvo kviečiami atvykti pažiūrėti parodomųjų šou programų.

Beveik visi renginiai buvo nemokami. Daugiau informacijos LTeam feisbuke.

3 VEIKSMO PILNI SAVAITGALIAI:

+5

ATSKIRI RENGINIAI

+18

+6

+30

+26

+62

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS