lt
EN
KONTAKTAI

Sporto kino festivalio programa

Spauskite ant šalia esančių ikonų ir susipažinkite su sporto kino festivalio programa Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių „Forum Cinemas“ kino teatruose

Sporto kino festivalis

Sporto kino festivalis – vienintelis kino festivalis Lietuvoje, skirtas sportui. Tai festivalis apie sporto galią keisti, daryti įtaką, gydyti, teikti džiaugsmą, integruoti. Tai istorijos apie kelią į tobulesnį save. Tai vakarai, priverčiantys sportą, o kartais ir pasaulį pamatyti kitu kampu.

Sporto kino festivalis yra kultūrinis projektas, skirtas plačiajai Lietuvos visuomenei, kurį organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas. Projekto partneris – Vilniaus universiteto Sveikatos ir sporto centras.

Sporto kino festivaliu siekiama supažindinti Lietuvos visuomenę su sporto ir aktyvaus gyvenimo būdo teikiamomis naudomis, paskatinti domėtis sporto istorija, olimpinėmis vertybėmis, įvairių šalių kultūromis ir olimpiniu judėjimu. Šiuo renginiu siekiama paskatinti žmones atrasti sportą kitaip. Kiekviena sporto šaka yra skirtinga, o atletų patirtis, įdėtas darbas ir pastangos siekiant savo tikslų yra nematoma sporto dalis.

2015 metais prasidėjęs nuo „Sporto kino vakarų“, vykusių Vilniaus universiteto salėse, projektas išaugo į aštuonių dienų trukmės ir tris miestus jungiantį festivalį. Nemokamais „Sporto kino festivalio“ seansais 2018 metais galėjo džiaugtis Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos gyventojai.

Dauguma festivalio filmų – Lietuvoje nerodyti, geriausi ir jau pripažinti meniniai ir dokumentiniai, pilnametražiai ir trumpametražiai užsienio režisierių kūriniai. Festivalio lankytojai jau išvydo „I am Bolt“, „The Finishers“, „Parfaites“ ir kitus filmus. Po kino seansų žiūrovai turi progą apsilankyti jų aptarime, kūrybinėse dirbtuvėse, diskusijose su olimpiečiais, diplomatais, sporto ekspertais bei kino kūrėjais.

Sporto kino festivalio akimirkos

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS