Sporto kino festivalis 2020 | gruodžio 10-16 dienomis

Sporto kino festivalis – vienintelis kino festivalis Lietuvoje, skirtas sportui. Tai festivalis apie sporto galią įkvėpti, keisti, gydyti, teikti džiaugsmą, integruoti. Filmų istorijos pasakoja apie kelią į tobulesnį save, priverčia sportą, o kartais ir pasaulį pamatyti kitu kampu.

2020 metų festivalio programos filmai ir įkvepia, ir sukrečia. Trylika dokumentinių juostų per sportą ir asmenines istorijas kalba apie lyčių lygybės, klimato kaitos, vaikų fizinio aktyvumo, pabėgėlių, pagyvenusių žmonių integracijos ir kitus socialinius iššūkius.

Praėjusiais metais „Sporto kino festivalio“ seansais galėjo džiaugtis Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių gyventojai, o pats festivalis vyko „Forum Cinemas“ kino teatrus.

Šiemet visi festivalio filmai nemokami ir laisvai prieinami visos Lietuvos žiūrovams. Festivalio tikslas – šiuo sudėtingu laiku įkvėpti, praskaidrinti nuotaiką ir padėti bent vienam vakarui nusikelti į atokiausias ir gražiausias pasaulio vietas.

Festivalio filmus rasite kinofondas.lt. Sporto kino festivalio Facebook platformoje vyks diskusijos apie filmus ir jų gvildenamą problematiką, nuotoliniu būdu bus bendraujama su režisieriais, filmų herojais, specialistais.

Festivalį organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas bendradarbiaudamas su JAV ambasada Vilniuje kartu su Amerikos kino diplomatijos programa „American Film Showcase“ ir Pietų Kalifornijos universiteto Kinematografijos fakultetu (USC School of Cinematic Arts), Čekijos Respublikos ambasada Vilniuje, Vilniaus universitetu, Olimpiniu kanalu (Olympic Channel), Lietuvos Kino fondu.

 

Sporto kino festivalio atidarymas 2019

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS