logo
days
hours
mins
secs

Second turn

Antrosios karjeros platformos kūrimas „Second tUrn – emPloyability after the sPORT / SUPPORT“

Pagrindiniai šio projekto tikslai – padėti pagrindą profesionaliems ir savo karjeras dar tik pradedantiems sportininkams treniruotes ir varžybas suderinti su mokslais; padėti karjeras baigiantiems profesionaliems sportininkams pradėti kitą karjerą, kuo natūraliau įsilieti į naują rinką; sukurti konsultacinę sistemą, padedančią karjeras baigiantiems sportininkams įveikti pereinamąjį laikotarpį ir spręsti įdarbinimo iššūkius.

Projekto idėja – kartu su partneriais, t.y. Estijos olimpiniu komitetu, Vokietijos olimpinių sporto šakų konfederacija bei sporto klubu „Triatlono Ritmu“, 2020 metais rengti specialius susitikimus, dalintis žiniomis ir patirtimi, perimti gerąją patirtį, kad būtų plėtojama dvigubos karjeros sistema Estijoje ir Lietuvoje.

Karjeros pagalbos ir konsultavimo sistemos (agnl. Career counselling and advisory system – CCAS) kūrimo klausimais LTOK atstovai 2020-ųjų sausį susitiko su Lietuvos užimtumo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovais.

Platformos kūrimo klausimais LTOK atstovai 2020-ųjų sausį susitiko su Lietuvos užimtumo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovais.

Projektą finansuoja Erasmus+ Sporto programa.

Informacija apie projeketą pateikiama svetainėje LTOK.LT

Logosbeneficaireserasmusleft En 1 920x202

Projekto pagalba parengti dokumentai