LTeam konferencija 2021

Po metų pertraukos „LTeam konferencija“ vėl vyks gyvai – žinių bagažą šiemet pildysime spalio 21 dieną!

Vienintelė tokio pobūdžio konferencija Lietuvoje bus organizuojama jau penktą kartą, o tradiciškai joje savo sričių profesionalai pasakos apie pasaulines sporto rinkos tendencijas, dalinsis asmenine patirtimi bei patarimais.

Renginys vyks Vilniaus lengvosios atletikos manieže, o jame dalyvauti nemokamai gali tiek profesionalūs sportininkai, tiek jų treneriai, tiek komandų, klubų, federacijų vadovai ir darbuotojai ar sportu gyvenantys sirgaliai.

Tiesa, vietų skaičius bus ribotas, todėl visi norintieji apsilankyti „LTeam konferencijoje 2021“ turi iš anksto užsiregistruoti čia: https://bit.ly/3kq7qvM

Nespėję užsiregistruoti ar negalintys atvykti į renginio vietą, visus konferencijos pranešimus tiesiogiai ir taip pat nemokamai galės stebėti portale TV3.lt arba LTeam Facebook puslapyje.

Informaciją apie šių metų pranešėjus pateiksime greitu metu.

Kas yra LTeam konferencija?

LTeam konferencija – renginys, kuriame savo žinių bagažą papildyti gali tiek profesionalūs sportininkai, tiek jų treneriai, tiek komandų, klubų, federacijų vadovai ir darbuotojai ar sportu gyvenantys sirgaliai. Šioje, vienintelėje tokio pobūdžio konferencijoje savo sričių profesionalai pasakoja apie pasaulines sporto rinkos tendencijas, dalijasi asmenine patirtimi bei patarimais. Nuo 2017 metų LTeam konferenciją kasmet rugsėjo mėnesį organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Lietuvos olimpinis fondas. 2020-aisiais, dėl COVID-19 pandemijos, konferencija pirmą kartą vyko virtualiai – ją stebėti buvo galima nemokamai ir būnant bet kuriame pasaulio kampelyje.

Per šiuos ketverius metus konferencijose savo žiniomis ir patirtimi dalijosi Kauno „Žalgirio“ direktorius Paulius Motiejūnas, Dakaro ralio dalyviai lenktynininkai Antanas Juknevičius ir Benediktas Vanagas, olimpietė šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė ir olimpinė čempionė Daina Gudzinevičiūtė, pasaulio ir Europos čempionas bei olimpietis disko metikas Andrius Gudžius, Europos čempionai, planetos pirmenybių medalininkai bei olimpiniai vicečempionai irkluotojai Mindaugas Griškonis ir Saulius Ritter, Europos ir pasaulio čempionė, olimpinės bronzos laimėtoja irkluotoja Milda Valčiukaitė, Europos čempionė ir viena iš dviejų moterų NBA (WNBA) žaidusių lietuvių Jurgita Štreimikytė-Virbickienė, Lietuvos olimpinės rinktinės vyr. gydytojas Dalius Barkauskas, Lietuvos antidopingo agentūros atstovė Rūta Banytė, sporto psichoterapeutė, sporto psichologijos Lietuvoje pradininkė Rinalda Germanienė, Lietuvos nėrimo su monolastu rekordininkas Mindaugas Kreivėnas, dešimtgubo ultratriatlono pasaulio rekordininkas Vidmantas Urbonas, 2017 metų LKL „Oro karalius“ Gediminas Žitlinskas, JAV gyvenantis sporto fiziologas Genadijus Sokolovas ir daug kitų savo sričių specialistų.

Visų „LTeam konferencijos 2020“ diskusijų įrašus galite rasit LTeam Youtube kanale.

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS