Olimpinis mėnuo

„Olimpinis mėnuo“ – Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, Sveikatos apsaugos ministerijos ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) inicijuotas projektas pradinių klasių moksleiviams. Šios iniciatyvos tikslas – bendradarbiaujant su pedagogais skatinti fizinio raštingumo ugdymą, padėti moksleiviams atrasti sveiką gyvenseną ir fizinį aktyvumą kaip linksmą ir naudingą veiklą, supažindinti su olimpinėmis vertybėmis bei principais – pagarba, draugyste, tobulėjimu.

Rudenį vykstančio projekto metu pradinių klasių moksleiviai supažindinami su sportu ir sveika gyvensena, skatinami aktyviai laiką leisti pertraukose tarp pamokų ir, jei įmanoma, pamokose, išbando įvairias mankštas ir žaidimus.

„Olimpinis mėnuo 2021“ – spalio 4 – 29 dienomis

Temos:

  •  Fizinis aktyvumas
  • Sveika mityba
  • Emocinė sveikata
  • Bendradarbiavimas

Registracija iki rugsėjo 28 d. Registruokitės čia.

Tradiciškai į projektą įsitrauks ir olimpiečiai. Žinomi Lietuvos sportininkai jau ruošia pratimus mankštoms, vaikai taip pat turės proga su atletais pabendrauti virtualiai. Dalyvaujančių mokyklų pedagogai bus aprūpinti vaizdinėmis rekomendacijomis kaip vesti fizinio ugdymo pamokas ar užsiėmimus tarp pamokų, patarimais apie visas projekto temas.

„Olimpinis mėnuo“ įtraukia ne tik pedagogus bei moksleivius, bet ir jų tėvelius. Vaikai kartu su šeimos nariais skatinami kūrybiškai bei aktyviai leisti laisvalaikį. Projekto veiklos padeda atskleisti moksleivių kūrybiškumą, skatina bendrystę, draugystę klasėje, puoselėja sveikos gyvensenos, fizinio aktyvumo įpročius.

Praėjusiais metais projekte „Olimpinis mėnuo“ dalyvavo 1370 klasių iš 58 Lietuvos savivaldybių. Po iniciatyvos vykusioje apklausoje dalyviai projektą įvertino 9,78 balo iš 10, o 98 proc. ketino dalyvauti dar kartą.

 

 

Projekto „Olimpinis mėnuo“ akimirkos

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS