„LTeam Rogaining 2020“ varžybose – 236 dalyviai

2020 m. vasario 2 d.

Pirmąjį vasario savaitgalį sportiškiausiu Lietuvos miestu tapusiu Druskininkuose tęsiasi LTeam žiemos festivalis 2020. Bėgimai, sniego tinklinis, sportinis ledo alpinizmas – tai tik dalis varžybų, kuriose galėjo dalyvauti šventės dalyviai.

Pirmą kartą festivalyje vyko „LTeam Rogaining 2020“ varžybos. Tai komandinė rungtis, kurioje žemėlapio pagalba reikia surasti kuo daugiau kontrolinių punktų (kiekvienas jų turi skirtingą vertę) pagal asmeniškai pasirinktą maršrutą. Varžytis čia galima dviračiu arba bėgant.

Ši sporto šaka unikali tuo, jog dalyvauti joje gali kiekvienas norintis – nepriklausomai nuo jo fizinio pasirengimo, amžiaus ar lyties. Joje rezultatą nebūtinai lemia greitis, čia itin svarbi teisingai pasirinkta taktika.

rogainingas 2020

Greičiausi ir tinkamiausią strategiją pasirinkę sportininkai buvo apdovanoti dviratininko Gedimino Bagdono. Jis nugalėtojams įteikė LTeam ir festivalio partnerių prizus, diplomus, atminimo statulėles.

Keturių valandų bėgimo laureatai

4 valandų bėgimo trasoje moterų grupėje geriausiai sekėsi komandai „VikIng‘ės“ – Ingai Žvinytei ir Viktorijai Kalvelytei (1410 tšk.), antrą vietą iškovojo „Origami runners / Best Team Init“ – Audra Bogužinskienė ir Karolina Tomkuvienė (1270 tšk.), trečią vietą užėmė viešnios iš Baltarusijos „Viedzmo4ki“ – Volha Kolb ir ir Hanna Baushevich (1240 tšk.).

Vyrų varžybose triumfavo „Lėvuo OK“ komanda su Svajūnu Pajauju ir Mariumi Kantautu (1760 tšk.), antra liko „Baltų lokio“ komanda – Tomas Jasinevičius ir Audrius Rudys (1750 tšk.), treti – „Perkūnas/Runglorious Bastards“ -Justas Uža bei Lukas Petrovas (1720 tšk.).

Mišriose 4 valandų bėgimo varžybose geriausiai pasirodė „Laukinis trail gano Fortūną“ – Viktorija Tomaševičienė ir Tadas Kazlauskas (1470 tšk.), antri finišavo „Silver city“ – Živilė Kanapkienė ir Lukas Gurklys (1260 tšk.), treti – 1200 taškų surinkę „Azoto šventė“ su Inga Songailiene ir Dariumi Navicku.

Keturių valandų dviračiu laureatai

4 valandų dviračiu orientacines „LTeam Rogaining 2020“ varžybas laimėjo komanda „OK Telšiai“ – Regimantas Kavaliauskas ir Vitalijus Petrulis (2050 tšk.). Antroje vietoje finišą pasiekė „Antaris team“ – Martynas Dobilinskas ir Tomas Griškonis (2030 tšk.), trečioje – „Rudamina-6“ su Romualdu Kniukšta ir Andriumi Grigusevičiumi (1820 tšk.).

Mišriose 4 valandų varžybose dviračiu nugalėjo „Compressport LTU“ komanda, kurią sudarė Ramunė Arlauskienė ir Dainius Mačiulis (2050 tšk.). Ant antrosios nugalėtojų pakylos lipo „Autonuoma.com“ – Algirda Mickuvienė ir Dovydas Mickus (2020 tšk.), ant trečiosios – SK „S-Sportas“ su Gabriele Andrašiūniene ir Petru Andrašiūnu (1840 tšk.).

Dviejų valandų mėgėjų grupės bėgimo laureatai

2 valandų bėgimo orientacines varžybas laimėjo Andrius Valatka ir Vytautas Bieliūnas iš komandos „OK Šilas“ (880 tšk.), antrą vietą užėmė Mindaugas Giraitis su Indre Montvilaite iš „Colibri Cycling Team“ (700 tšk.), trečią – Povilas Čiurlevičius ir Vytis Aleksiejūnas iš „Užtvankos kriokliui“ (700 tšk.).

Dviejų valandų dviračiu veteranų grupės laureatai

Veteranų grupėje 2 valandų dviračiu varžybose triumfavo komanda „Du“ – Paulius Bugenis ir Darjušas Rapnikas. Vyrai trasoje surinko 950 taškų. Nedaug nuo pirmosios vietos atsiliko Algirdas Sysas su Donatu Kazlausku, surinkę 920 taškų. Trečią vietą šiose varžybose iškovojo „Realistai“ Marijus Dulskis ir Vaidas Račkauskas (890 tšk.).

Algirdas Sysas ir Donatas Kazlauskas

Visus varžybų rezultatus rasite paspaudę ČIA.

Iš viso „LTeam Rogaining 2020“ varžybose dalyvavo 236 sportininkai iš Lietuvos, Latvijos ir Baltarusijos.

Varžybas organizuoti padėjo sporto klubas „S-Sportas“.