Sporto kino festivalis pradeda bilietų prekybą: norintiems sutaupyti – abonemento pasiūlymas

Gruodžio 2–9 dienomis Vilniaus ir Kauno „Forum Cinemas“ kino teatruose vyksiantis Sporto kino festivalis pradeda prekybą bilietais. Nuo lapkričio 24 d. kino centruose gyvai ar internetu įsigytas bilietas į bet kurį pasirinktą filmą kainuos 7 eurus. Tuo tarpu norintys sutaupyti kviečiami rinktis 3 bilietų abonementą.

Šiemet Sporto kino festivalis žiūrovams pristatys 9 naujus filmus. Dalis jų jau spėjo sulaukti kritikų aplodismentų tarptautiniuose festivaliuose, buvo apdovanoti specialiais prizais. Lietuvos žiūrovai pirmąją gruodžio savaitę turės galimybę išvysti 6 vis labiau populiarėjančio dokumentikos žanro juostas, tačiau festivalyje netrūks ir vaidybinių filmų, jų repertuare numatyti 3.

Visi filmai, kaip ir priklausytų sporto renginiui, pirmiausia dedikuoti įvairioms sporto šakoms bei aktyvioms veikloms, tačiau ką pažiūrėti ras net ir nesidomintys sportu.

Programos turiniui šiemet organizatoriai skyrė itin didelį dėmesį – ją sudarė bene garsiausias Lietuvos kino kritikas bei apžvalgininkas Edvinas Pukšta. Kasmet jam tenka peržiūrėti tūkstančius filmų, tačiau atrinktus filmus jis jau dabar vadina sėkmingai ir įtraukiančius kiekvieną žiūrovą. 

Jau dabar kviečiame išsirinkti mėgstamus filmus ir paskubėti įsigyti bilietus

Daugiau informacijos apie renginį – Sporto kino festivalio feisbuke ir LTOK svetainėje

TAIP PAT SKAITYKITE: Sporto kino festivalis: E. Pukštos atrinktuose filmuose – Maidano įvykiai, LGBT ir pretendentas į „Oskarus“

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS