„RINGS“ projekto partneriai susitiko aptarti sukurtos gerojo valdymo priemonės efektyvumą

Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) Olimpinio sporto direktoriaus pavaduotoja Agnė Vanagienė dalyvavo Bratislavoje (Slovakijoje) vykusiame „RINGS“ projekto, skirto nacionalinių olimpinių komitetų strateginiam, valdymui partnerių susitikime. Tai buvo pirmasis fizinis susitikimas nuo projekto pradžios 2020 m. vasario mėn.

Susitikime daugiausia dėmesio skirta projekto metu sukurtai priemonei, padedančiai modernizuoti strateginį nacionalinio olimpinio komiteto valdymą ir vadybą bei vykdyti projektus. Partnerių susitikime vyko produktyvios diskusijos apie patirtį įgyvendinant projektą.

Vienu iš sėkmingo bendradarbiavimo su suinteresuotosiomis šalimis pavyzdžių pasidalijo Danijos nacionalinio olimpinio komiteto ir Danijos olimpinės konfederacijos (DIF) direktoriaus pavaduotojas viešiesiems ryšiams Per Nylykke. DIF nacionaliniu lygmeniu bendradarbiauja su „Amnesty International Denmark“, ypač rengiant didelius sporto renginius ir užtikrinant žmogaus teises.

„RINGS“ projektui vadovauja Europos olimpinių komitetų asociacijos (EOC) ES biuras.

Pagrindinis „RINGS“ projekto tikslas ‒ plėtoti ir modernizuoti nacionalinių olimpinių komitetų strateginį valdymą Europoje. Be to, komitetai bus aprūpinami ir remiami kasdienėje valdymo veikloje projekto metu sukurtomis priemonėmis ir rezultatais, taip gerinant jų valdymą.

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS