ZIP FM 3x3 turnyre Kaune – Seimo, de Miko, LKL teisėjų ir tavo komanda

2022 m. birželio 9 d.

Birželio 18-ąją Kaune vyks vienas didžiausių Lietuvoje masinių sporto renginių „Olimpinė diena“. Sudedamoji šventės dalis – ZIP FM 3×3 krepšinio turnyras, kuriame susirungs 24 komandos. 16 jau užsiregistravusių mėgėjų komandų susitiks su 8 visuomenėje puikiai atpažįstamų veidų ekipomis. 

„Vienijasi youtuberis Paul de Miko ir LKL transliacijose matomas Ignas Grinevičius. Komandą renka Seimas su Andriumi Kupčinsku priešakyje. Turime „taip“ iš LNK sporto žinių vedėjo Adomo Griniaus ir Laisvės TV veido Aurelijaus Bezekavičiaus. Iš kauniečių sudarytą komandą renka atlikėjas Alekna. Kas yra gatvės krepšinis, parodys Lietuvos 3×3 B rinktinė – kažkam nepasiseks (juokiasi). Specialiai turnyrui fizinę formą gerina LKL teisėjų ir krepsinis.net komandos. Jau turime visas 16 užsiregistravusių mėgėjų komandų, kurios turės galimybę susirungti su minėtais veidais ir net pabandyti išspardyti jiems užpakalius. Tai – ZIP FM 3×3 turnyro išskirtinumas,“ – pasakoja vienas iš organizatorių, ZIP FM laidų vedėjas Gedas Saročka.

Krepšinio turnyras vyks Kaune, Santakoje, šalia Krepšinio namų. Jo pradžia – 12:00 val. 24 komandos rungsis 8 grupėse. Sužaidusios grupės etapą visos komandos pateks į atkrintamąsias, tad dalyvių laukia mažiausiai 3 rungtynės. Turnyre bus rungtyniaujama pagal oficialias FIBA 3×3 krepšinio taisykles, žaidžiama 8 minutes arba iki 21 pelnyto taško. Turnyro nugalėtojai paaiškės apie 18:00 val.

Unikalaus trijulių krepšinio turnyro metu visos dalyvaujančios komandos rinks įskaitinius FIBA reitingo taškus.

„Pasiruošimas „Olimpinei dienai“ vyksta sklandžiai, iki judesio šventės Kaune liko kiek daugiau nei savaitė. Renginys nuo 2015 metų rengiamas didžiuosiuose Lietuvos miestuose, būtent Kaune 2015 metais ir pradėjome šią kelionę. Pirmąjį kartą čia apsilankė 15 tūkst. svečių, kurie aktyviai įsitraukė į siūlomas sportines veiklas. Šiemet renginyje tikimės sulaukti dar daugiau lankytojų. Džiaugiamės, kad tarp daugiau nei 100 kitų veiklų kartu su partneriais renginio radiju „ZIP FM“ įgyvendinsime ir 3×3 krepšinio turnyrą mieste, kuriame krepšiniu gyvena kone kiekvienas”, – renginį pristatė Lietuvos olimpinio fondo direktorius Mantas Marcinkevičius.

Šiemet „Olimpinės dienos 2022“ metu taip pat vyks bėgimo, orientavimosi sporto varžybos, bus kviečiama patiems išbandyti įvairias sporto šakas, susitikti su olimpiečiais, gyvai pabendrauti su profesionaliais sportininkais, įsitraukti į įvairius žaidimus.

Renginį organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Lietuvos olimpinis fondas, kasmet prie augančios šventės kokybės prisideda miesto-šeimininko savivaldybė, Lietuvos sporto federacijos ir klubai.

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS