„Wester Union“ ir LTOK mokymuose - 164 jaunieji sportininkai

Nuotraukos autorius: Elijus Kniežauskas

Baigėsi du mėnesius vykę Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) ir tarptautinio paramos fondo „Western Union Lietuva“ asmeninio tobulėjimo mokymai jauniesiems sportininkams. Iš viso devyniose įstaigose vykusiuose seminaruose dalyvavo 164 jaunieji sportininkai.

+14

Vienos dienos trukmės mokymuose sporto mokyklų bei centrų auklėtiniai susipažino su asmeninio tobulėjimo perspektyvomis – mokėsi apie lyderystę bei asmeninio prekės ženklo vystymą.

Praėjusią savaitę seminarai vyko Molėtų raj. Kūno kultūros ir sporto centre, Garliavos sporto centre bei Kėdainių sporto centre.

Asmeninės lyderystės mokymus vedusi psichologė Vega Dikčienė džiaugėsi jaunųjų sportininkų įsitraukimu.

„Asmeninės lyderystės tema turi dvi puses: kas yra lyderis ir ką reiškia asmeninė lyderystė? Dažnai lyderį suprantame kaip žmogų, kuris kažkam vadovauja, tačiau jei pats nesijauti lyderiu, kaip gali vadovauti kitam? Kalbėjome apie tas savybes, kuriomis pasižymi lyderis, ryškinome savybes, kurias jie turi ir aiškinomės, kaip jas ugdyti.

Darėme praktines, žaidybines užduotis, kuriose labai aiškiai pasimatė, kurie yra linkę lyderiauti, kurie ne ir kas tam trukdo.

Vaikams buvo įdomu, jie tikrai išsijudino, diskutavo, kai kurie net pasibaigus mokymams prieidavo paklausti daugiau informacijos. Smagu, kad kai kuriuose mokymuose dalyvavo ir įstaigų vadovai“, – pasakojo lektorė.

Mokymų organizatoriai taip pat suteikė galimybę su viena iš lektorių rūpimais klausimais pasikonsultuoti asmeniškai.

Asmeninio tobulėjimo mokymai – dar vienas būdas skatinti ir jaunuosius atletus supažindinti su antrosios karjeros galimybėmis. Šiuo projektu siekiama padėti sportininkams rasti savo stipriąsias puses ir pamatyti galimybes už sporto ribų.

LTOK ir tarptautinio paramos fondo „Western Union Lietuva“ rengiamuose mokymuose praėjusiais metais dalyvavo 102 sportininkai iš Vilniaus, Šiaulių ir Panevėžio.

Šiemet mokymų geografija taip pat išsiplėtė – dalyvauja Kauno „Žalgirio“ futbolo akademijos, Kauno „Žalgirio“ krepšinio akademijos, Kauno sporto mokyklos „Startas“, Kėdainių sporto klubo, Garliavos sporto centro, Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos, Palangos sporto centro, Molėtų rajono kūno kultūros ir sporto centro, Ukmergės sporto centro auklėtiniai.

LTOK su „Western Union Lietuva“ paramos sutartį pasirašė praėjusių metų rugsėjį. Bendradarbiavimo tikslas – padėti jauniesiems sportininkams tobulėti ne tik rezultatų aikštėje, bet ir asmenine prasme, supažindinti su antrosios karjeros galimybėmis.

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS