Vuokatyje – pasiruošimas Europos jaunimo žiemos olimpiniam festivaliui

2021 m. gruodžio 17 d.

A. Vanagienė ir E. Petkus

Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) Sporto direkcijos vadovai Einius Petkus ir Agnė Vanagienė šią savaitę lankėsi Vuokatyje (Suomija), kur kovą vyks Europos jaunimo žiemos olimpinis festivalis.

Renginys dėl pandemijos buvo perkeltas du kartus ir nors didžioji dalis varžybų vyks kovo 20-25 dienomis, vaikinų ledo ritulio turnyras surengtas šią savaitę.

Šios varžybos tapo puikia proga šalių misijos vadovams apžiūrėti paruoštas arenas, varžybų ir gyvenamąsias vietas.

Sportininkų kaimelis Vuokatyje.

Sportininkų kaimelis Vuokatyje.

Misijos vadovų susitikime, gyvai ir virtualiai, dalyvavo 47 Europos nacionalinių olimpinių komitetų atstovai.

„Dvi dienas trukusiame seminare susitikome su festivalio organizatoriais ir turėjome galimybę aptarti daug svarbių temų – saugumą, transporto organizavimą, medicinos paslaugas, antidopingo taisykles ir t.t.

Nepaisant vis dar sudėtingos epidemiologinės situacijos, Vuokatis atrodo pasiruošęs. Organizatoriai glaudžiai bendradarbiauja su visomis suinteresuotosiomis šalimis, kad užtikrintų dalyvių saugumą, o varžybų arenos pranoko lūkesčius“, – sakė Lietuvos misijos Vuokatyje vadovė A. Vanagienė.

Varžybų vietos.

Varžybų vietos.

Festivalyje iš viso dalyvaus sportininkai iš 47 Europos valstybių. Jie varžysis devyniose sporto šakose. Skaičiuojama, kad į Vuokatį susirinks apie 2 tūkst. sportininkų, kurių amžius svyruos nuo 14 iki 18 metų.

Į varžybų programą pirmą kartą įtrauktos merginų ledo ritulio ir šiaurės dvikovės varžybos, ko dėka bus praktiškai pasiektas lyčių balansas.

Varžybų vietos.

Varžybų vietos.

Varžybų vietos.

Varžybų vietos.

 

 

 

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS