Vilniuje prasidėjo projektas „New Leaders“

2019 m. sausio 21 d.

Daina Gudzinevičiūtė

Antradienį (01.22) Vilniuje prasidėjo tarptautinis dviejų dienų seminaras „New Leaders“, skatinantis sporto organizacijose atsiskleisti jaunuosius lyderius – vienodai abiejų lyčių atstovus. Šią naują ir unikalią lyderystės programą koordinuoja Suomijos olimpinis komitetas, palaiko Tarptautinis olimpinis komitetas TOK) bei Europos olimpinių komitetų (EOK) asociacija. Projekto partneriui Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui (LTOK) suteikta garbė suorganizuoti pirmąjį projekto seminarą.

Dalyvauti programoje norą pareiškė daugiau kaip 60 asmenų, po atrankos programoje dalyvauja po 15 vyrų ir moterų iš Europos nacionalinių olimpinių komitetų, tarptautinių federacijų ir kitų sporto organizacijų. Projekte dalyvauja ir 2 dalyviai iš Lietuvos – Vilius Srėbalius (Klaipėdos Gintaro sporto centras) ir Laurynas Žibolis (Lietuvos futbolo federacija).

Mokymų programą sudaro 3 susitikimai skirtingose šalyse (Lietuvoje, Airijoje ir Azerbaidžane) bei baigiamoji konferencija Suomijoje. Tarp susitikimų dalyviai turės atlikti specialias užduotis ir veiklos planus. Pirmojo susitikimo metu Vilniuje LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė papasakojo apie savo asmeninę patirtį: kaip sportininkės patirtis bei darnus komandos darbas padėjo tapti LTOK vadove ir gauti pripažinimą Europos bei Tarptautiniame Olimpiniuose komitetuose.

Seminarą atidarė Europos nevyriausybinių sporto organizacijų asociacijos garbės prezidentė, TOK kontinentinio apdovanojimo „Moterys ir sportas“ savininkė ir projekto autorė Birgitta Kervinen  iš Suomijos.

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS