Tūkstančiai Lietuvos pradinukų gilins žinias emocinės sveikatos tema

2021 m. spalio 12 d.

Vos prieš savaitę prasidėjęs ir su fizinio aktyvumo tema pradinukus jau supažindinęs projektas „Olimpinis mėnuo“ šią savaitę vaikus kviečia į užsiėmimus susijusius su emocinės sveikatos tema. Visą antrąją savaitę pradinių klasių moksleiviai dalyvaus pamokose, veiklose pertraukų metu ir namuose bei gilinsis į emocinės sveikatos svarbą.

Jau ketvirtąjį kartą vykstantis ir ankstesniais metais su skirtingomis emocijomis pradinukus supažindinęs projektas šį kartą kvies dėmesį atkreipti į savo ir aplinkinių vertybes.

„Susipažinus su emocijomis, ne mažiau svarbu turėti ir socialinių įgūdžių – suprasti kito emocijas, gebėti suprasti ir užjausti, džiaugtis mūsų skirtumais, jausti pagarbą vienas kitam, gebėti tinkamai bendrauti, dirbti komandose ir dar daug kitko. Geriau suprasti vienas kitą gali padėti vertybių identifikavimas, tiek savo, tiek aplinkinių“, – teigia „Pozityvaus ugdymo instituto“ vadovė Irma Liubertienė.

Taip pat šią savaitę vaikų laukia net keturi virtualūs susitikimai su iškiliausiais Lietuvos sportininkais, LTeam nariais – irkluotojais Milda Valčiukaite, Sauliumi Ritter, baidarininku Mindaugu Maldoniu bei vidutinių nuotolių bėgikė Egle Balčiūnaite.

Projekto dalyviai virtualiai susitiks su Lietuvos olimpiečiais

Projekto dalyviai virtualiai susitiks su Lietuvos olimpiečiais

Susitikimų metu vaikai ne tik galės pasiklausyti olimpiečių nuomonės visomis keturiomis projekto temomis – fizinis aktyvumas, emocinė sveikata, sveika mityba bei bendradarbiavimas, – bet ir patys užduoti jiems rūpimus klausimus.

„Olimpinis mėnuo“ tęsis visą spalio mėnesį, o jo metu su vaikais užsiims ne tik ekspertai, specialistai ir olimpiečiai, bet ir visus įrankius iš organizatorių gavę mokytojai. 

Projekto iniciatoriai – Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Sveikatos apsaugos ministerija ir Lietuvos tautinis olimpinis komitetas. Projektą globoja pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė.

Šiais metais projekte „Olimpinis mėnuo“ dalyvauja net 1900 klasių iš visos Lietuvos.

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS