Tokijo olimpinių žaidynių organizacinis komitetas: pasiruošimas vyksta pagal planą (papildyta)

2020 m. vasario 27 d.

Olimpinė vėliava

Reaguodamas į visame pasaulyje plintantį koronavirusą, jo grėsmes bei sklandančius gandus apie galimą olimpinių žaidynių atšaukimą, Tokijo olimpinių žaidynų organizacinis komitetas išplatino laišką, kuriame rašoma, jog Tarptautinis olimpinis komitetas (TOK) ir Tokijo olimpinių žaidynių organizacinis komitetas bendradarbiaudamas su specialiosiomis tarnybomis stebi infekcinių ligų plitimo situaciją, sukūrė apsikeitimo naujausia informacija sistemą, toliau siekia užtikrinti sklandų Tokijo olimpinių žaidynių pasiruošimo etapą ir, kaip planuota, Japonijos sostinėje liepos 24-rugpjūčio 10 dienomis surengti XXXII-ias vasaros olimpines žaidynes.

Pateikiame svarbiausią Tokijo olimpinių žaidynių organizacinio komiteto laiško dalį:

Japonijos vyriausybė įsteigė Reagavimo į naująjį koronavirusą padalinį, kuriam vadovauja Ministras Pirmininkas, ir yra pasiryžusi skirti visą dėmesį viruso poveikiui bei į jį veiksmingai reaguoti. Tokijo metropoliteno valdžia įsteigė vidines specialios paskirties pajėgas, o Tokijo 2020 organizacinis komitetas įsteigė Priemonių prieš naująjį koronavirusą specialiosios paskirties pajėgas, kurioms vadovauja vykdomasis direktorius Toshiro Muto. Sukūrėme Tokijo 2020 ir TOK nuolatinio apsikeitimo naujausia informacija sistemą ir toliau planuojame glaudžiai bendradarbiauti.

Savo pranešime TOK narys Dickas Poundas labai išsamiai paaiškino, kad TOK ir toliau sieks užtikrinti sėkmingą Tokijo 2020 olimpinių žaidynių pradžią. TOK dar kartą pakartojo, kad pasirengimas Tokijo 2020 olimpinėms žaidynėms vyksta kaip numatyta. Infekcinių ligų atsakomosios priemonės yra svarbi Tokijo 2020 organizacinio komiteto planų surengti saugias žaidynes dalis. Tokijo 2020 organizacinis komitetas tęs bendradarbiavimą su visomis atitinkamomis organizacijomis, kurios atidžiai stebi visus infekcinių ligų atvejus. Taip pat kartu su šiomis organizacijomis peržiūrėsime visas atsakomąsias priemones, kurių gali prireikti. Visa kita yra spėlionės. 

Atsižvelgdami į visus gandus apie žaidynių atšaukimą arba nukėlimą, turėkite omenyje, kad Tokijo 2020 organizacinis komitetas niekada nesvarstė žaidynių atšaukimo galimybės. Kaip minėta anksčiau, pasiruošimas žaidynėms vyksta pagal planą.

Pagarbiai,

Tokijo olimpinių ir paralimpinių žaidynių organizacinis komitetas

Čia galite rasti Tarptautinio olimpinio komiteto prezidento Thomaso Bacho interviu apie koronavirusą ir pasiruošimą Tokijo olimpinėms žaidynėms:

IOC President’s interview

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS