lt
en
KONTAKTAI

TOK prezidento laiškas: apie progresą ir įsipareigojimą siekiant lyčių lygybės

Thomas Bachas

Tarptautinio olimpinio komiteto (TOK) prezidentas Thomas Bachas išsiuntė laišką Nacionalinių olimpinių komitetų vadovams, kuriame pasidžiaugė progresu lyčių lygybės srityje. TOK vadovas taip pat priminė prieš ketverius metus priimtą sprendimą.

Gerbiami Prezidentai,

Tarptautinis olimpinis komitetas (TOK) džiaugiasi, kad po „Olimpinės darbotvarkės 2020“ ir TOK lyčių lygybės apžvalgos projekto paskelbimo olimpinis judėjimas priėmė bei įgyvendino daugelį rekomendacijų dėl lyčių lygybės užtikrinimo.

Atsižvelgiant į tai, TOK surengė nacionaliniams olimpiniams komitetams skirtą apklausą. Norėčiau nuoširdžiai padėkoti visiems jums už bendradarbiavimą ir atsakymus. Jie patvirtino, kad pasiekėme puikių rezultatų, ypač kalbant apie sportininkų dalyvavimą, todėl galime tikėtis, kad Tokijo olimpinėse žaidynėse bus užtikrinta lyčių pusiausvyra.

Nepaisant to, vis dar yra sričių, kurias reikėtų tobulinti, ypač kalbant apie moterų atstovavimą sprendimų priėmimo postuose. Todėl norėčiau pakartoti TOK Vykdomojo komiteto 2016 m. gruodžio mėn. priimtą sprendimą:

„Olimpinio sąjūdžio nariams rekomenduojama jų valdymo institucijose iki 2020 m. nustatyti minimalų tikslinį 30 proc. moterų atstovavimą ir taikyti papildomas priemones šiam tikslui pasiekti.“

Raginu kartu siekti įgyvendinti šį tikslą parodant pavyzdį.

Kaip visada, TOK ir toliau padės jums siekti šio tikslo.

Linkiu viso ko geriausio ir raginu #BūtiStipriems, #BūtiAktyviems ir #BūtiSveikiems.

Nuoširdžiai Jūsų,

Thomas Bachas

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS