lt
en
KONTAKTAI

TOK prezidentas į sportininkus kreipėsi iš olimpinio kaimelio

Thomas Bachas

Per neseniai įvykusį vizitą Tokijuje Tarptautinio olimpinio komiteto (TOK) prezidentas Thomas Bachas, kalbėdamas iš olimpinio kaimelio, pažadėjo sportininkams nepamirštamą patirtį per kitais metais įvyksiančias 2020 m. Tokijo olimpines žaidynes.

Savo kelionės į Tokiją metu lapkričio mėn. prezidentas T. Bachas lankėsi olimpiniame stadione ir olimpiniame kaimelyje, kur perdavė naujausią informaciją sportininkams.

„Jūs visą savo gyvenimą prisiminsite akimirkas, kurias patirsite tame olimpiniame kaimelyje. Be to, kadangi mūsų draugai japonai pasiūlys dar ir ypatingas sąlygas, jūsų patirtis bus dar nuostabesnė,“ ‒ sakė prezidentas T. Bachas vaizdo pranešime, kuriuo kreipėsi į pasaulio sportininkų bendruomenę.

„Tai vieta, kur mes visi susitiksime po devynių mėnesių. Labai džiaugiuosi, galėdamas pasveikinti jus iš šios vietos, iš olimpinio kaimelio Tokijuje,“ ‒ pridūrė jis.

Pripažindamas sunkumus dėl ribojančių priemonių, taikomų kovojant su COVID-19 pandemija, TOK prezidentas paragino atletus toliau ruoštis žaidynėms.

„Ruoškitės šioms olimpinėms žaidynėms ir treniruokitės dar intensyviau, net ir esant šioms labai sunkioms aplinkybėms, su kuriomis susidūrėte daugelis iš jūsų. Bet jei apsižvalgysite aplinkui, manau, suprasite, kad stengtis verta. Aš su nekantrumu laukiu susitikimo su jumis „Tokyo 2020“ žaidynėse, kurios įvyks Tokijuje vieneriais metais vėliau nei numatytieji 2020-ieji,“ – sakė prezidentas T. Bachas, kuris šiais metais reguliariai bendravo su sportininkų bendruomene per „Athlete365“ ir „Global Athlet Network Commission Call“.

Prie vandens įsikūrusiame olimpiniame kaimelyje bus apgyvendinta dauguma sportininkų, kurie varžysis žaidynėse. T. Bachas gyrė apgyvendinimo sąlygas ir konkrečią šviesią, erdvią ir vaizdingą vietą, kuri džiugins sportininkus.

Jis taip pat užsuko į olimpinį stadioną, kurį apžiūrėjęs pagyrė architekto Kengo Kuma sukurtą atmosferą ir dizainą. Kengo Kuma buvo ir Lozanos olimpinių namų statybų komisijos narys.

Prezidentas T. Bachas savo vizitą Japonijoje pradėjo susitikdamas su naujuoju Japonijos Ministru Pirmininku Yoshihide Suga. Per vėliau įvykusį jungtinį TOK, Tarptautinio parolimpinio komiteto ir Tokijo 2020 m.projekto priežiūros komisijos susitikimą visi partneriai dar kartą patvirtino savo visišką įsipareigojimą kitais metais surengti olimpines ir parolimpines žaidynes, pritaikytas koronaviruso pandemiją išgyvenusiam pasauliui.

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS