lt
en
KONTAKTAI

TOK ir „Atos“ pratęsė olimpinę partnerystę

Tarptautinis olimpinis komitetas (TOK) ir pasaulinė skaitmeninės transformacijos lyderė „Atos“ pranešė apie ilgalaikės olimpinės partnerystės pratęsimą iki 2024 metų.

„Atos“ pratęs savo TOP partnerystę iki 2024-ųjų, kad kaip pirmaujanti technologijų integravimo bendrovė galėtų toliau palaikyti olimpinių žaidynių skaitmeninę transformaciją ir toliau vykdytų savo vaidmenį užtikrinant 2022 metų Pekino žiemos olimpinių žaidynių ir 2024 metų Paryžiaus olimpinių žaidynių informacinių technologijų infrastruktūros saugumą.

„Atos“ tapo olimpinio judėjimo informacinių technologijų partnere dar 1989-aisiais, kai ėmė teikti paslaugas Barselonos olimpinių žaidynių organizaciniam komitetui. Olimpinio judėjimo pasauline informacinių technologijų partnere „Atos“ tapo 2001 metais.

„Šiais beprecedenčiais laikais mūsų pasaulinių partnerių palaikymas ir pasitikėjimas tapo svarbesni nei bet kada anksčiau“, – sakė TOK prezidentas Thomas Bachas.

Sutartis taip pat apima Tarptautinio paralimpinio komiteto (TPK) ir paralimpinių žaidynių rinkodaros teises, suteikiamas vadovaujantis TOK ir TPK ilgalaike bendradarbiavimo sutartimi, o taip pat Jaunimo olimpinių žaidynių rinkodaros teises.

Bendrovė „Atos“ yra pasaulinė skaitmeninės transformacijos lyderė. Bendrovėje dirba 110 000 darbuotojų iš 73 šalių, o metinės pajamos sudaro 12 milijardų EUR. „Atos“ grupė, Europoje pirmaujanti debesų kompiuterijos, kibernetinio saugumo ir didelio našumo kompiuterinių sistemų srityje, teikia išsamius „Orchestrated Hybrid Cloud“, „Big Data“, verslo programinės įrangos ir skaitmeninės darbovietės sprendimus.

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS