Teniso Lietuvoje 100-mečio proga – LTOK sveikinimai

2019 m. lapkričio 27 d.

Saulius Čirba

Įspūdingą gyvavimo jubiliejų Lietuvoje mininčius teniso pasaulio atstovus trečiadienio rytą pasveikino bei apdovanojo ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevčiūtė.

Į šventinį susitikimą Lietuvos teniso sąjungos (LTS) prezidentas Ramūnas Grušas atvyko kartu su pirmą kartą Lietuvoje viešinčiu Tarptautinės teniso federacijos (ITF) prezidentu Davidu Haggerty.

LTS, ITF ir LTOK atstovai kartu stebėjo teniso Lietuvoje 100-mečiui skirtą dokumentinį filmą apie šios sporto šakos pradžią mūsų šalyje, geriausius istorijoje žaidėjus ir skambiausias Lietuvos pergales.

„Linkiu, kad po kitų 100 metų galėtume jumis didžiuotis dar labiau“, – po filmo peržiūros linkėjo D. Gudzinevičiūtė.

Tuo metu R. Grušas ir D. Haggerty pasidžiaugė sėkmingu LTS ir LTOK bendradarbiavimu bei padėkojo už LTOK indėlį į teniso vystymąsi šalyje.

Susitikimą vainikavo apdovanojimų ceremonija, kurios metu LTOK prezidentė už nuopelnus olimpizmui R. Grušui įteikė „Citius. Altius. Fortius.“ prizą, o amerikiečiui D. Haggerty – olimpinę žvaigždę.

2016 metų Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse dalyvavęs Ričardas Berankis – pirmasis Lietuvos tenisininkas, atstovavęs savo šaliai svarbiausiame pasaulio sporto renginyje. Tikimasi, kad vilniečiui pavyks iki birželio mėnesio išsilaikyti ATP reitingo vietoje, garantuojančioje bilietą į Tokiją, ir jis galės varžytis jau antrose savo karjeros olimpinėse žaidynėse.

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS