Tarptautiniame sportininkų forume – rekordinis dalyvių skaičius

Trečiadienį prasidėjo dvi dienas vyksiantis virtualus Tarptautinis sportininkų forumas, kuriame dalyvauja ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) atstovai.

„Šiandien kviečiu jus į produktyvią diskusiją. Būkite išgirsti ir pasinaudokite galimybe įgyti jums paruoštus įrankius, padėsiančius veikti.

Taip pat kviečiu įsigilinti į atnaujintą bei papildytą „Olimpinę darbotvarkę 2020+5“ ir išsakyti savo komentarus“, – sveikindamas forumo dalyvius sakė Tarptautinio olimpinio komiteto (TOK) prezidentas Thomas Bachas.

Gegužės 26-27 dienomis vykstantis forumas – jau dešimtasis. Šiais metais renginyje kalbama apie pasiruošimą Tokijo vasaros bei Pekino žiemos olimpinėms žaidynėms, atnaujintą „Olimpinę darbotarkę 2020+5“, palaikymą sportininkams bei jų gerovę. Ketvirtadienį vyks klausimų ir atsakymų sesija su TOK prezidentu.

Gegužės 23 dieną vyko išskirtinės dirbtuvės skirtingų žemynų atstovams, kuriose pagrindinė nagrinėta tema buvo dopingo problema.

Į kasmetinį virtualų forumą šiemet užsiregistravo beveik 2000 sportininkų bei olimpinio judėjimo narių. Tai – rekordinis dalyvių skaičius.

Tarptautinis sportininkų forumas yra organizuojamas šiais metais 40 metų sukaktį mininčios TOK Sportininkų komisijos, kuriai vadovauja olimpinė čempionė Kirsty Coventry.

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS