„Suteikiant prieglobstį“ („Taking Refuge“)

„Suteikiant prieglobstį“ („Taking Refuge“)

Trukmė: 52 min.

Režisierė: Vanessa Hudson

ŽIŪRĖTI FILMĄ

Įkvėptas sporto pagalba paversti pasaulį geresne vieta, olimpinis čempionas Niccolo Camprianis nutaria padėti trims pabėgėliams iš Sirijos įveikti atranką į 2020-ųjų Tokijo olimpines žaidynes ir varžytis jo paties, šaudymo oriniu šautuvu iš 10 metrų, rungtyje. Naudodamasis savo, kaip profesionalaus sportininko, daug metų šlifuotais psichologiniais ir fiziniais įgūdžiais, N. Camprianis treniruoja ir konsultuoja Mahdį, Khaoulą ir Luną šioje mokymosi, atradimo ir vidinės ramybės paieškų per vienijančią sporto galią, kelionėje.

2016-ais metais Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse pirmą kartą dalyvavo pabėgėlių rinktinė. Šią rinktinę sudarė sportininkai, kurie dėl karo savo šalyse ir kitų priežasčių ieškojo prieglobsčio sporte. Ši maža pabėgėlių komanda įkvėpė triskart olimpinį čempioną N. Camprianį imtis iniciatyvos ir vadovauti kitai pabėgėlių sportininkų kartai. Filmas SUTEIKIANT PRIEGLOBSTĮ seka Niccolo ir jo sportininkų komandą įgyvendinant savo olimpinę svajonę.

„Sportas yra sukurtas iš istorijų, o ne iš medalių. Kai kurios istorijos yra legendinės, kitos – kupinos dramos, o trečios neturi tos laimingos pabaigos, kurios tikėtumėmės“- sakė N. Campriani. Šis filmas yra vilties istorija, apjungianti sportinį iššūkį siekiant įveikti atranką į olimpines žaidynes per mažiau nei 1000 dienų ir atšiaurių gyvenimo sąlygų paveiktų žmonių ryžtą.

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS