Sporto vadybininkams – svarbios laiko planavimo ir komunikacijos žinios

2023 m. gegužės 26 d.

Remalda Kergytė-Dauskurdienė (Sauliaus Čirbos nuotr.)

Šią savaitę baigėsi dar vieneri Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) organizuoti sporto administravimo mokymai. Šį kartą su patyrusiais lektoriais savo žinias gilino vadybininkai.

+17

„Organizuodami sporto administravimo mokymus apimame tris grupes: trenerius, vadybininkus ir pažengusius specialistus. Yra tokių dalyvių, kurie baigia vienus mūsų mokymus ir po kurio laiko aplikuoja į kitus. Džiaugiamės, kad ši iniciatyva išties duoda naudos dalyviams ir prisideda prie Lietuvos sporto plėtros“, – sakė mokymų organizatorė, LTOK olimpinio sporto direktoriaus pavaduotoja Agnė Vanagienė.

Tris dienas vykusiuose mokymuose 15 sporto vadybininkų gilinosi į laiko planavimo, komunikacijos ir socialinių tinklų temas.

„Šios temos man, kaip organizacijos vadovui – labai svarbios. Įgytos žinios padės produktyviau ir našiau dirbti savo organizacijoje, pagerins komunikaciją su bendruomene. Be to, mokėmės paskirstyti užduotis pagal prioritetus, tai labai svarbu siekiant efektyvumo darbe“, – kalbėjo Lietuvos aklųjų sporto federacijos prezidentas Arnoldas Januškevičius.

Arnoldas Januškevičius (Sauliaus Čirbos nuotr.).

Arnoldas Januškevičius (Sauliaus Čirbos nuotr.).

Kartu su patyrusiais lektoriais verslo konsultantu Lauru Balaiša ir rinkodaros eksperte Dominyka Venciūte jie ne tik mokėsi teorijos, bet ir atliko praktines užduotis.

„Kalbant apie temas, galėčiau išskirti laiko planavimą ir prioritetų išsikėlimą. Šie gebėjimai svarbūs tam, kad spėtume įgyvendinti prioritetus ir padaryti suplanuotus darbus. Iš socialinių tinklų dalies taip pat turėsiu ką panaudoti praktikoje. Iki šiol nebuvau aktyvi socialinių tinklų naudotoja, bet, manau, kad netrukus tai pasikeis“, – sakė Londono olimpinių žaidynių dalyvė maratonininkė Remalda Kergytė-Dauskurdienė, atstovaujanti Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centrui.

„Šiuolaikiniame pasaulyje labai daug mūsų laiko suvalgo medijos ir socialiniai tinklai. Kartais nepastebime, kaip ta valandėlė sprogsta. Tačiau jų visai atsisakyti taip pat negalime, todėl svarbu rasti balansą, gebėti tai sukontroliuosi, kad visur spėtume ir viską laiku padarytume.

Be to, kaip lektorė sakė, mes, lietuviai, kaip tauta esame šiek tiek drovoki ir tai mus dažnai stabdo. Turime kartais būti savotiškais povais, pasidžiaugti ir pasididžiuoti savo laimėjimais bei pasiekimais. Labai norėčiau tai pritaikyti sau“, – kalbėjo futbolo klubo Gargždų „Banga“ saugas Robertas Vėževičius.

Robertas Vėževičius (Sauliaus Čirbos nuotr.).

Robertas Vėževičius (Sauliaus Čirbos nuotr.).

LTOK mokymai – galimybė ne tik sporto vadybininkams pagilinti žinias, bet ir sportininkams įgyti kompetencijų, kurios galėtų prisidėti prie kito karjeros etapo.

„Išsinešu žinių, kurias bandysiu pritaikyti savo tolesnėje karjeroje, jau ne kaip futbolininkas, bet kaip sporto vadybininkas. Mane užkabino nes sporto vadyba yra sritis, kurioje noriu augti. Šiuose mokymuose gavau daugiau nei tikėjausi. Žinau, kad planuojami ir kursai pažengusiems, tikiuosi, kad pavyks ir ten sudalyvauti, jei būsiu atrinktas“, – sakė R. Vėževičius.

Kartu su Tarptautinio olimpinio komiteto (TOK) Olimpiniu solidarumu LTOK per metus organizuoja trejus sporto administravimo mokymus. Be šiemet jau įvykusių mokymų treneriams ir vadybininkams, rugpjūtį patyrusius specialistus ir vadovaujančias pareigas užimančius vadybininkus LTOK pakvies į mokymus pažengusiems.

Sporto administravimo mokymus vadybininkams LTOK su Olimpiniu solidarumu organizuoja nuo 2014 metų.

Sauliaus Čirbos nuotr.

Sauliaus Čirbos nuotr.

 

 

 

 

 

 

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS