Sirgalių dėmesiui: svetingumo programa – vienas iš dviejų būdų gyvai stebėti olimpines žaidynes

2023 m. sausio 18 d.

„Paris2024“ nuotr.

Šią savaitę sporto sirgaliams pristatyta oficiali 2024 m. Paryžiaus vasaros olimpinių žaidynių svetingumo programa. Tai pasaulinė elektroninės prekybos platforma, kurioje siūlomas prie kiekvieno sirgaliaus poreikių pritaikomas olimpinių žaidynių renginių paketas ir paslaugų pasirinkimas. Ši programa – vienas iš dviejų būdų gyvai stebėti olimpinių žaidynių varžybas.

Per šią platformą sirgaliai galės gauti individualius kelionės pasiūlymus pagal viešnagės trukmę, apgyvendinimo pageidavimus ir įtraukiančias patirtis, leidžiančias pagal kiekvieno pomėgius mėgautis Paryžiaus ir Prancūzijos kultūra (suskirstyta į kategorijas: „Istorija ir kultūra“, „Maistas ir vynas“, „Mada ir stilius“, „Šiuolaikinis Paryžius“, „Šeimoms“ ir „Aktyvumas ir sveikatingumas“). Pranešama, kad siūlomų paketų kainą žmogui prasideda nuo 100 eurų.

„CLUBHOUSE 24“ zona. („Paris2024“ nuotr.).

„CLUBHOUSE 24“ zona. („Paris2024“ nuotr.).

Svetingumo programa – vienas iš dviejų būdų įsigyti bilietus į 2024 m. Paryžiaus olimpines žaidynes:

  • Iki sausio 31 d. vyksta registracija bilietų pirkimo loterijai. Loterijos rezultatai dalyvius pasieks 2023 m. vasario 13 – kovo 15 dienomis. Sėkmės atveju, registruotam vartotojui bus skirtas laikas, kurio metu bus galima įsigyti norimą bilietų paketą. Pirkimą būtina atlikti per 48 valandas.
  • Vis dėlto, olimpinių žaidynių svetingumo programa yra vienintelis nerizikingas būdas užsitikrinti galimybę stebėti Paryžiaus olimpines žaidynes. Tai – vienintelis oficialus ir saugus šaltinis, iš kurio galima įsigyti bilietus ir svetingumo paketus. Ši programa skirta plačiajai visuomenei, verslo subjektams ir oficialioms suinteresuotosioms šalims. Sporto gerbėjai, norintys gyvai stebėti olimpinių žaidynių varžybas turėtų apsilankyti specialioje svetingumo el. prekybos platformoje ir susipažinti su siūlomais paketais: https://hospitalitytravelpackages.paris2024.org.

Paryžiaus vasaros olimpinės žaidynės vyks 2024 m. liepos 26 – rugpjūčio 11 dienomis. 10,5 tūkst. sportininkų varžysis 32 sporto šakų ir 48 disciplinų varžybose.

Daugiau informacijos: Paris 2024 svetingumo programa

 

 

 

 

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS