S. Prūsaitis prisiminė žiemos nuotykius vaikystėje ir pažadėjo staigmenų koncerte

2020 m. sausio 28 d.

Nendrė Žilinskaitė

Laukimas baigėsi – sniego ir žiemos sporto veiklų bei pramogų išsiilgę žmonės jau šį savaitgalį susirinks Druskininkuose. Septintą kartą rengiamo LTeam žiemos festivalio dalyviai be gausybės varžybų ir turnyrų dar galės mėgautis ir nemokamu Sauliaus Prūsaičio koncertu.

„Kas yra buvę mano koncertuose, jau žino, kad mes iš kepurės traukiame staigmenas kaip triušius. Tai ir šis kartas nebus išimtis“, – intrigavo vasario 1-ąją nuo 19 val. Druskininkų „Snow arenoje“ koncertuosiantis dainininkas.

Šventinis savaitgalis kurorte prasidės jau penktadienį – sausio 31-ąją vyks kino seansų vakaras, kurio metu bus parodyti net du sporto dokumentikos filmai. O štai vasario 1-2 dienomis festivalio dalyviai galės nemokamai išbandyti net 30 sporto veiklų, laimėti prizų, stebėti intriguojančias bėgimo ir sniego tinklinio varžybas ar sporto talismanų konkursą.

Prieš visai šeimai skirtą šventę LTOK.lt trumpai, bet smagiai su S. Prūsaičiu pasišnekučiavo apie dainininko žiemos pramogas vaikystėje ir Druskininkuose vyksiantį koncertą.

– Vaikystė ir žiemos pramogos. Su kuo jums asocijuojasi šie žodžiai?

– Su žiemos atostogomis mokykloje, giedru dangumi, daug daug sniego ir gumbu pakaušyje.

– Ar prisimenate kokių nors nutikimų žiemą? Galbūt esate lipęs ant užšalusio ežero ledo ir įlūžęs? O galbūt su rogutėmis „įsimintinų“ avarijų yra nutikę?

– Su rogutėmis nesu įlūžęs. Įlūžau vienas. Rogutės liko sausos. Kitą kartą įlūžau su kailiniais. Mažiau pasisekė.  Bet išsikapsčiau. Taigi, esu porą kartų įlūžęs.

– Kai Lietuvoje dabar žiemą žydi žibutės, ar vykstate žiemos vaikytis į kitas kalnų šalis?

– Paskutinius kelerius metus žiema man virto pačiu darbymečiu, todėl prabangos atostogauti žiemos kurortuose neturiu. Bet vis dažniau pamąstau apie tokias atostogas, todėl ateityje – tikrai.

– Ar mėgstate slidinėti? Ir kurį įrankį renkatės – slides ar snieglentę?

– Aš slidinėti nemėgstu, aš mėgstu čiuožti. Visomis formomis (šypteli).

– LTeam žiemos festivalyje įvairių sporto ir pramogų veiklų taip pat netruks abi dienas. Galbūt ir pats ką nors planuojate išbandyti?

– Deja, nebus tam laiko. Norisi gerai pasirodyti, o tam reikia netrumpai ruoštis. Tai manau, kad neliks laiko pramogoms, nors pagunda bus. Todėl tiems, kurie nesiruošia koncertui, siūlau tikrai nedvejoti ir išbandyti kaip įmanoma daugiau iš siūlomų malonumų.

– Ko šventės dalyviai ir svečiai gali tikėtis iš jūsų koncerto? Kokią programą būsite paruošęs? Galbūt kažkuo ketinate nustebinti?

– Programa bus tokia, kad liūdėti tikrai neteks. Kas yra buvę mano koncertuose, jau žino, kad mes iš kepurės traukiame staigmenas kaip triušius. Tai ir šis kartas nebus išimtis.

Visą informaciją apie LTeam žiemos festivalį galima rasti adresu www.ltok.lt/festivalis

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS