Rėmėju tapo draudimo kompanija ERGO

2019 m. gegužės 9 d.

LTOK ir ERGO vadovai
LTOK ir ERGO vadovai

Ketvirtadienį Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė ir draudimo bendrovės „ERGO“ Lietuvoje generalinis direktorius Tadas Dovbyšas pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Ja įtvirtinta partnerystė iki 2020 metų pabaigos.

Naujieji rėmėjai prisidės ne tik prie LTOK organizuojamų projektų, bet ir integruosis į didžiuosius renginius – LTeam olimpinį žiemos festivalį, Olimpinę dieną, LTeam konferenciją ir LTeam apdovanojimų šventę.

„Mums visuomet svarbu turėti stiprius ir patikimus partnerius, kurie vadovaudamiesi ir olimpizmo principais nenusisuka nuo sporto ir prisideda prie Lietuvos olimpiečių gerovės. Tiek sporto aikštėse, tiek už jų ribų sunkumai užgriūna labai netikėtai ir dažnai pačiu netinkamiausiu metu, todėl prireikus pagalbos Olimpinės komandos nariai galės kreiptis į ERGO ir pasikliauti jų atstovų patirtimi“, – partnerystės svarbą pabrėžė D. Gudzinevičiūtė.

„Pradedame bendradarbiauti su Lietuvos tautiniu olimpiniu komitetu ir tai yra mūsų pasirinktos veiklos krypties tęstinumas, nes mums rūpi sportas ir sveikatingumas. Suprantame, kad pasiruošimas ir dalyvavimas olimpinėse žaidynėse – sudėtingas fizinis ir psichologinis iššūkis kiekvienam sportininkui. Tad palaikome komandą, kad sportininkai turėtų daugiau galimybių susitelkti ir siekti pergalių bei garsinti Lietuvos vardą“, – antrino T. Dovbyšas.

Artimiausi LTeam komandos startai – Europos žaidynėse Minske. Jose stipriausi Lietuvos sportininkai varžysis ir dėl kelialapių į Tokijo olimpines žaidynes.

2019-05-09

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS