Registracija į „LTeam START UP“ programą pratęsiama iki spalio pabaigos

2020 m. balandžio 9 d.

Nežinomybė dėl koronaviruso plitimo ateityje nežinioje palieka ir sporto renginių organizatorius, todėl „LTeam START UP GOES GREEN“ programos vykdytojai nusprendė paraiškų registraciją pratęsti iki spalio 30 dienos.

Projektus gali registruoti visų tipų juridiniai asmenys, turintys paramos gavėjo statusą. Paraiškas jau pateikusiems to pakartotinai daryti nereikia. Taip pat nėra privaloma tikslinti veiklų datas, nes gavus finansavimą jas bus galima koreguoti.

Programos vykdymo laikotarpis: 2021 sausio 1 d. – 2021 gruodžio 31 d. Galutiniai nugalėtojai bus paviešinti lapkričio 27 d. interneto svetainėje LTeam.lt.

Registracijos forma: http://bit.do/lteam-startup2020.

Debiutiniais metais daugiau nei 300 paraiškų sulaukusi „LTeam START UP“ programa šiemet startavo su naują misiją pabrėžiančiu pavadinimu – „LTeam START UP GOES GREEN“. Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) ir Lietuvos olimpinis fondas (LOF) šiemet nusprendė ne tik raginti organizuoti aktyvią fizinę veiklą skatinančius renginius, bet ir išimtinai skatinti tai daryti tausojant gamtą.

„LTeam START UP GOES GREEN“ programa skirta visiems, kurie įgyvendina įvairių rūšių laisvalaikio veiklas, masinius renginius, susijusius su fiziniu aktyvumu. Programos metu išrinktiems projektams bus suteikta parama, skirta pradėti, plėsti, gerinti ar tęsti jų veiklą, įtraukiant tvarumą ir aplinkos apsaugos aspektą.

Pagrindiniai programos kriterijai: dėmesys aplinkosaugos problemoms ir tvarumui, dalyvių ir žiūrovų skaičius, fizinio aktyvumo skatinimas, netipinių ir naujų fizinio aktyvumo formų įtraukimas, bendruomenės įtraukimas, ankstesnė patirtis ir galimybė tolimesnei plėtrai. Paraiškos, kuriose nebus aiškiai aprašytas renginio tvarumo ar aplinkosauginis planas, nebus svarstomos.

Mažiausia piniginė parama sieks 1000, o didžiausia – net 5000 eurų. Iš viso įvairiems projektams finansuoti bus skirti 25 tūkst. eurų.

Start Up Naujausios taisykles

Projektų atrinkimas vyks dviem etapais: pirmajame gautos paraiškos bus įvertintos Programos komiteto, kurį sudarys kompetentingi asmenys iš sporto bendruomenės (olimpiečiai, žurnalistai, sporto specialistai), o į antrąjį pateks tik geriausi projektai – jų autoriai bus kviečiami savo idėjas komitetui pristatyti gyvai.

Projektų aprašymuose, vėliau – vykdyme, privaloma integruoti LTeam ir LTOK logotipus. Kiekvienas finansinės paramos gavėjas, įvykdęs projektą, per 30 kalendorinių dienų privalės pateikti projekto ataskaitą.

Šių metų programoje negali dalyvauti organizacijos, nepateikusios ataskaitų už anksčiau gautą programą pagal „LTeam START UP“ programą.

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS