Projektas „New Miracle“ įsibėgėjo: sporto vadybininkėms – pokyčių valdymo žinios

2023 m. gegužės 19 d.

Valdo Knyzelio nuotr.

Moterų lyderystę skatinantis tarptautinis projektas „New Miracle“ įsibėgėjo. Šią savaitę Birštone 20 Lietuvos sporto vadybininkių susirinko į trečiąją nacionalinių mokymų sesiją.

Penkiose Europos valstybėse vykdomas projektas susideda iš bendrų tarptautinių ir kiekvienoje šalyje atskirai rengiamų nacionalinių mokymų, kuriuos jungia bendra tema.

„Surengėme jau penkerius nacionalinius ir tarptautinius mokymus, todėl dalyvių progresą jau galime akivaizdžiai matyti. Tai džiugina“, – sakė projekto iniciatorė, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) olimpinio sporto direktoriaus pavaduotoja Agnė Vanagienė.

+9

Birštone projekto dalyvės kartu su patyrusiais lektoriais gilinosi į pokyčių valdymą.

„Gebėti tinkamai pasiruošti ir įgyvendinti pokyčius – viena pagrindinių lyderio savybių, apimanti ir vadybinius, ir psichologinius įgūdžius. Todėl ruošiant projektą mums buvo svarbu šią temą įtraukti į mokymus.

Iki šiol projekto dalyvės jau mokėsi apie vidinę ir išorinę komunikaciją, prekės ženklo kūrimą, lyderystę ir gerąjį valdymą. Girdime labai gerus atsiliepimus, įgytas žinias jos geba pritaikyti praktikoje ir taip ne tik prisidėti prie savo atstovaujamos sporto organizacijos plėtros, bet ir inicijuoti projektus ir pokyčius.

Būtent toks ir buvo mūsų tikslas – įgalinti moteris imtis lyderystės, nebijoti ambicingų tikslų ir jų ryžtingai siekti“, – sakė A. Vanagienė.

„New Miracle“ – unikalus LTOK inicijuotas projektas, prie kurio įgyvendinimo prisijungė Italijos, Latvijos, Estijos ir Slovakijos nacionaliniai olimpiniai komitetai. Projekte iš viso dalyvauja per 100 sporto vadybininkių iš penkių valstybių.

Agnė Vanagienė (dešinėje). V. Knyzelio nuotr.

Agnė Vanagienė (dešinėje). V. Knyzelio nuotr.

„Projektą sudaro ne tik mokymai, bet ir mentorystė. Dalyvės turi galimybę konsultuos su patyrusiais specialistais, stiprinti bendradarbiavimo įgūdžius ir įgyti neįkainojamos patirties. Tarptautines mokymų sesijose žinių semiamasi ne tik iš lektorių, bet ir užsienio kolegių“, – kalbėjo A. Vanagienė.

Paskutinė, ketvirtoji, nacionalinių mokymų sesija vyks rugsėjį. Baigiamuoju projekto akordu spalio pradžioje taps tarptautinė mokymų sesija Vilniuje.

Šis projektas 2021 metais pateko tarp 315-os, laimėjusių Europos Sąjungos finansavimą įgyvendinimui. Iš viso buvo pateiktos 1107 paraiškos.

.

Atsakomybės ribojimo pareiškimas: Europos Komisijos parama šio leidinio rengimui nereiškia pritarimo jo turiniui, kuriame pateikiama autorių nuomonė, todėl Europos Komisija negali būti laikoma atsakinga už informaciją panaudotą šiame leidinyje.

 

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS