Prieš Slidinėjimo dienos varžybas – apšilimo treniruotės su profesionaliais treneriais

2022 m. vasario 4 d.

Vasario 5-ąją sostinėje prie Baltojo tilto pradės veikti nauja 700 metų ilgio lygumų slidinėjimo trasa – šeštadienį 12 val. čia planuojamas oficialus atidarymas, vėliau iki pat vakaro netrūks įvairių slidinėjimo renginių, varžybų. Dalyvauti Olimpinio festivalio „Beijing“ organizuojamos Slidinėjimo dienos veiklose kviečiami visi norintys – aktyvių pramogų netrūks ir vaikams, ir suaugusiems, įsitraukti skatinami ir mėgėjai, ir profesionalai.

Naują trasą pirmieji galės išbandyti patys mažiausieji – čia susirungs vaikai, moksleiviai, planuojama šeimos slidinėjimo estafetė. Popiet varžytis kviečiami labiau patyrę, sportininkai, profesionalai – bus organizuojamos duatlono, sprinto varžybos.

„Smagu, kad vis daugiau žmonių renkasi treniruotes gryname ore, kad net ir vėsus žiemiškas oras netrukdo sportui. Ne paslaptis, kad svarbiausia – nusiteikimas, todėl neretai sakome, kad sunkiausias pratimas – ateiti, o vėliau jau belieka tik mėgautis“, – sako „Impuls“ ir „Lemon Gym“ sporto klubų rinkodaros vadovė  Viktorija Razumienė.

„Impuls“ sveikatingumo treneriai šeštadienį taip pat kvies pajudėti – prieš kiekvienų varžybų startą susirinkusiems dalyviams jie praves mankštas, išjudins raumenis ir padės pasiruošti lenktynėms.

„Apšilimas – labai svarbi treniruočių, varžybų dalis. Niekuomet nepradėkite sportuoti neapšilę – kūnui labai reikia bent kelių minučių pratimų“, – tikina  V. Razumienė.

Treniruotes šeštadienį visą dieną ves patyrusios trenerės Jekaterina Komisarova ir Karolina Kitkovska.

„Slidinėjant didžiausią krūvį patiria kojos, jų stiprinimui reikėtų skirti ypatingą dėmesį. Tam gali pagelbėti įvairūs pritupimai, įtūpstai. Svarbu pramankštinti ir nugarą – atlikti įvairius traukos pratimus, taip vadinamą „supermeną“. Drauge pajudėsime ir efektyviai paruošime kūnus varžyboms“, – žada J. Komisarova.

Šeštadienio Slidinėjimo dienos programoje numatoma daugybė įvairių rungčių, tarp kurių:

  • 12:00 val. – šventinis 700 metrų lygumų slidinėjimo trasos atidarymas.
  • 12:15 val. – Mažųjų slidininkų (iki 12 m.) startas (700 m).
  • 12:45 val. – Moksleivių (13–17 m.) startas (700 m).
  • 13:15 val. – Šeimos slidinėjimo estafetė (1 asmuo iki 12 m. (700 m.) + 1 asmuo virš 12 m. (1,4 km).
  • 14:15 val. – Žiemos duatlonas (3,5 km slydimas + 3 km bėgimas).
  • 15:15 val. – Super sprintas.
  • 16:00 val. – Apdovanojimai.

„Džiaugiamės galėdami prisidėti prie Olimpinio festivalio „Beijing“ programos ir kviečiami visus prisijungti – pasirūpinsime, kad pajudėdami nesušaltų ir tie, kurie nedalyvaus varžybose“, – komentavo V. Razumienė.

Daugiau informacijos apie Slidinėjimo dienos veiklas ir visą Olimpinį festivalį „Beijing“ rasite čia: www.olimpinisfestivalis.lt

 

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS