Pratęsiami geriausių fizinio ugdymo pedagogų rinkimai

2021 m. sausio 28 d.

Fizinio ugdymo pamokose formuojasi ne tik fiziškai aktyvios, bet ir atsakingos, tikslo siekiančios asmenybės. Vienuoliktą kartą rengiamų geriausių Lietuvos fizinio ugdymo pedagogų apdovanojimų paraiškų teikimo terminas pratęsiamas iki vasario pabaigos.

„Fizinis ugdymas – ko gero vienintelis mokomasis dalykas, kurio metu rūpinamasi vaikų ir fizine, ir emocine sveikata. Tiek darželyje, tiek mokykloje formuojami įgūdžiai ir fizinio aktyvumo įprotis vaikus lydi visą gyvenimą. Todėl fizinio ugdymo pedagogų indėlis į sveiką vaikų ateitį yra didžiulis. Šis apdovanojimas – simbolinė padėka už tai“, – sakė olimpinė čempionė Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

Geriausių Lietuvos fizinio ugdymo mokytojų rinkimuose bus apdovanoti 10 pedagogų. Trečius metus iš eilės bus įvertinti ne tik mokyklose, bet ir ikimokyklinio ugdymo įstaigose dirbantys specialistai. Pedagogai bus vertinami pagal praktinę veiklą ir indėlį į šalies vaikų ir jaunimo fizinį aktyvumą, fizinio ugdymo ir sporto plėtrą 2019 ir 2020 metais.

Apdovanojimams teikti paraiškas gali Lietuvos bendrojo ugdymo, profesinio mokymo įstaigų, Lietuvos neformaliojo ugdymo ikimokyklinių įstaigų fizinio ugdymo mokytojai. Taip pat ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogai, judesio korekcijos mokytojai ir kiti pedagoginiai darbuotojai, sistemingai vedantys praktinius fizinio ugdymo užsiėmimus ikimokyklinio ugdymo įstaigose.

Kandidatų paraiškas galima pateikti pagal žemiau pateiktą anketą ir nuostatus. Kandidatų anketų laukiama iki 2021 m. vasario 28 d. el. paštu kasparas@ltok.lt. Telefonas pasiteiravimui: (8 5) 2780 605.

Apdovanojimus organizuoja LTOK, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija (ŠMSM), Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacija (LKKMA), Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA).

Anketa 2020

Nuostatai 2020

 

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS