Pratęsiama registracija į „LTeam START UP“ programą

2020 m. kovo 24 d.

Dėl spartaus koronaviruso plitimo gyvenimo tempas visame pasaulyje sulėtėjo, o sporto pasaulyje – apskritai sustojo. Visgi įveikus pandemiją viskas grįš į senas vėžias ir sporto renginių organizatoriams kaip niekada reikės paramos ir palaikymo. Dėl šios priežasties „LTeam START UP“ programos vykdytojai nusprendė paraiškų registraciją pratęsti iki balandžio 15 d. su galimybe šį terminą dar prailginti.

Debiutiniais metais daugiau nei 300 paraiškų sulaukusi „LTeam START UP“ programa šiemet startavo su naują misiją pabrėžiančiu pavadinimu – „LTeam START UP GOES GREEN“. Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) ir Lietuvos olimpinis fondas (LOF) šiemet nusprendė ne tik raginti organizuoti aktyvią fizinę veiklą skatinančius renginius, bet ir išimtinai skatinti tai daryti tausojant gamtą.

„LTeam START UP GOES GREEN“ programa skirta visiems, kurie įgyvendina įvairių rūšių laisvalaikio veiklas, masinius renginius, susijusius su fiziniu aktyvumu. Programos metu išrinktiems projektams bus suteikta parama, skirta pradėti, plėsti, gerinti ar tęsti jų veiklą, įtraukiant tvarumą ir aplinkos apsaugos aspektą.

Pagrindiniai programos kriterijai: dėmesys aplinkosaugos problemoms ir tvarumui, dalyvių ir žiūrovų skaičius, fizinio aktyvumo skatinimas, netipinių ir naujų fizinio aktyvumo formų įtraukimas, bendruomenės įtraukimas, ankstesnė patirtis ir galimybė tolimesnei plėtrai. Paraiškos, kuriose nebus aiškiai aprašytas renginio tvarumo ar aplinkosauginis planas, nebus svarstomos.

Mažiausia piniginė parama sieks 1000, o didžiausia – net 5000 eurų. Iš viso įvairiems projektams finansuoti bus skirti 25 tūkst. eurų.

Projektus gali registruoti visų tipų juridiniai asmenys, turintys paramos gavėjo statusą. Paraiškas iki balandžio 15 d. teikti galima užpildant šią registracijos formą: http://bit.do/lteam-startup2020.

Atnaujintos Start Up taisyklės

Projektų atrinkimas vyks dviem etapais: pirmajame gautos paraiškos bus įvertintos Programos komiteto, kurį sudarys kompetentingi asmenys iš sporto bendruomenės (olimpiečiai, žurnalistai, sporto specialistai), o į antrąjį pateks tik geriausi projektai – jų autoriai bus kviečiami savo idėjas komitetui pristatyti gyvai.

Galutiniai programos nugalėtojai bus paviešinti gegužės 12 d. interneto svetainėje LTeam.lt.

Projektų aprašymuose, vėliau – vykdyme, privaloma integruoti LTeam ir LTOK logotipus. Kiekvienas finansinės paramos gavėjas, įvykdęs projektą, per 30 kalendorinių dienų privalės pateikti projekto ataskaitą.

Šių metų programoje negali dalyvauti organizacijos, nepateikusios ataskaitų už anksčiau gautą programą pagal „LTeam START UP“ programą.

Programos vykdymo laikotarpis – 2020 metų balandžio 15 d. – 2021 metų gegužės 14 d.

Atsižvelgiant į situaciją Lietuvoje dėl COVID-19 plitimo, datos gali kisti dėl pratęsiamo arba nutraukiamo karantino.

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS