lt
en
KONTAKTAI

Prasidėjo sporto administravimo mokymai treneriams

Spalio 8-9 dienomis Vilniuje vyko pirmasis sporto administravimo mokymų treneriams etapas.

Pirmąją dieną sporto specialistai kartu su sertifikuota verslo trenere  Nadežda Doronina Koltan mokėsi konfliktų valdymo technikų ir bendradarbiavimo. Antrąją – kartu su verslo konsultantu Lauru Balaiša diskutavo apie laiko ir veiklos planavimo.

Nuo 2017 metų Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) ir Olimpinio solidarumo programos organizuojamuose mokymuose kasmet dalyvauja kelios dešimtys įvairiose sporto organizacijose dirbančių trenerių. Iš viso mokymus baigė 66 treneriai.

Mokymus sudaro 4 intensyvios dienos su profesionaliais lektoriais. Jų metu treneriai domisi Lietuvos sporto sistemos pokyčių rezultatais, ateities perspektyvomis, jiems pristatoma naujausia informacija apie sporto organizacijų valdymą, veiklos optimizavimą, sporto mediciną, rinktinių sudarymą ir olimpinę misiją.

Mokymų tikslas – gilinti sporto trenerių žinias apie olimpinį judėjimą, jo vertybes, sportui iškylančius iššūkius ir sporto vadybą, taip pat – padėti sporto organizacijų treneriams kelti administravimo profesionalumą.

Antroji mokymų dalis vyks spalio 22-23 dienomis. Spalio 22 dieną mokymų dalyviai dalyvaus nuotolinėje LTeam konferencijoje. Spalio 23 dieną lyderystės tema treneriai kalbėsis su lektore N. Koltan.

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS