Prasidėjo registracija į projektą „Olimpinis mėnuo“

2021 m. rugsėjo 8 d.

Jau spalio 4 dieną startuos tūkstančių Lietuvos moksleivių pamėgtas projektas „Olimpinis mėnuo“. Pradinių klasių moksleiviams skirta iniciatyva šiais metais kvies atsigręžti į fizinio aktyvumo, sveikos mitybos, emocinės sveikatos ir bendradarbiavimo svarbą.

„Per sportinę veiklą ir užsiėmimus sužinomos bei išmokstamos vertybės ir gebėjimai daro didžiulę įtaką mūsų kasdieniam gyvenimui. Džiaugiuosi galėdama globoti dar vieną nuostabų projektą ir norėčiau palinkėti jauniesiems smalsuoliams per šį mėnesį įgyti kuo daugiau vertingų žinių“, – kalbėjo šių metų projekto globėja tapusi pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė.

Ketvirtus metus iš eilės vyksiantis projektas „Olimpinis mėnuo“ šiais metais vyks iki spalio 29 dienos. Jo metu organizatoriai kvies dalyvauti bei organizuoti fizinio aktyvumo veiklas, daugiau sužinoti apie sveiką gyvenseną, emocinį intelektą, bendradarbiavimo svarbą.

Tradiciškai į projektą įsitrauks ir olimpiečiai. Žinomi Lietuvos sportininkai jau ruošia pratimus mankštoms, vaikai taip pat turės progą su atletais pabendrauti virtualiai. Dalyvaujančių mokyklų pedagogai bus aprūpinti rekomendacijomis kaip vesti fizinio ugdymo pamokas, įkomponuoti projekto veiklas į kitas pamokas, vesti užsiėmimus tarp pamokų, patarimais apie visas projekto temas.

Projekto tikslas – bendradarbiaujant su pedagogais skatinti fizinio raštingumo ugdymą, padėti moksleiviams atrasti sveiką gyvenseną ir fizinį aktyvumą kaip linksmą ir naudingą veiklą, supažindinti su olimpinėmis vertybėmis bei principais – pagarba, draugyste, tobulėjimu.

„Olimpinis mėnuo“ įtraukia ne tik pedagogus bei moksleivius, bet ir jų tėvelius. Vaikai kartu su šeimos nariais skatinami kūrybiškai bei aktyviai leisti laisvalaikį. Projekto veiklos padeda atskleisti moksleivių kūrybiškumą, skatina bendrystę, draugystę klasėje, puoselėja sveikos gyvensenos, fizinio aktyvumo įpročius.

Praėjusiais metais projekte „Olimpinis mėnuo“ dalyvavo 1370 klasių iš 58 Lietuvos savivaldybių. Po iniciatyvos vykusioje apklausoje dalyviai projektą įvertino 9,78 balo iš 10, o 98 proc. ketino dalyvauti dar kartą.

Iniciatyvą organizuoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Sveikatos apsaugos ministerija bei Lietuvos tautinis olimpinis komitetas.

Registracija į projektą vyksta iki rugsėjo 24 dienos. Registracijos formą rasite čia: https://forms.office.com/r/u40ZYnTcGt

 

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS