Prasidėjo 2023 metų Europos žaidynių Krokuvoje savanorių atranka

2022 m. spalio 13 d.

EOC

Šią savaitę prasidėjo savanorių atranka į kitais metais vyksiančias Krokuvoje-Malopolske (Lenkija) vyksiančias Europos žaidynes.

Savanorių programa ‒ tai geriausias būdas tapti didžiausio kada nors Lenkijoje vykusio sporto renginio dalimi. 

„Puikiai suprantu, kad jų vaidmuo negali būti laikomas savaime suprantamu dalyku. Šiam projektui skiriame didelį dėmesį. Juk mums labai rūpi visi, kurie atvyks į Krokuvą, norime, kad jie jaustųsi gerai, ir padarysime viską, ką galime, kad išspręstume bet kokią problemą, kuri galėtų jiems iškilti.

Savanoriai bus labai reikalingi kiekviename žaidynių etape ‒ net prieš atidarymo ir uždarymo ceremonijas. Jie padės mums palaikyti ryšį su visos Europos sirgaliais ir sportininkais. Jie padės žurnalistams, teisėjams ir treneriams. Dirbdami žaidynių metu jie turės daug galimybių sutikti įvairių žmonių ir užmegzti vertingų pažinčių“, ‒ sakė 2023 m. Europos žaidynių organizacinio komiteto pirmininkas Marcinas Nowakas

Ko organizatoriai ieško? Svarbiausia, kad savanoris iki žaidynių pradžios birželio mėn. būtų sulaukęs 16 metų. Lubų amžiui nėra.

Savanoriais gali būti studentai, darbininkai ar net senjorai. Būtina laisvai bendrauti anglų kalba.

„Ieškome aktyvių, norinčių padėti, atvirų ir olimpiniam judėjimui neabejingų žmonių. Ankstesnės savanorystės patirties nereikia ‒ savanoriai visko išmoks besavanoriaudami. Darbas su mumis ‒ tai puiki galimybė stebėti ir dalyvauti visuose vieno didžiausių pasaulyje sporto renginių užkulisiuose. Galiu jus patikinti, kad tai nuotykis, pasitaikantis tik kartą gyvenime“, ‒ sakė M. Nowakas.

Kiekvienam savanoriui bus įteiktas pradinis paketas, į kurį įeina apranga ir reikalingas inventorius. Organizacinis komitetas taip pat užtikrins: maitinimą darbo metu, nemokamą viešąjį transportą, NNW draudimą, reikiamus mokymus ir pažymėjimą. Visi, kurie gyvena už Mažosios Lenkijos regiono ribų, bus apgyvendinti.

Norėdami tapti savanoriais, kandidatai turi įveikti dviejų etapų atrankos procesą. Pirmajame etape reikės užsiregistruoti savanorių svetainėje ir užpildyti formą. Nuorodą rasite čia:  www.ie2023.pl/wolontariat. Antrasis etapas ‒ nuotolinis pokalbis su atrinktais kandidatais. Registracijos formą bus galima užpildyti iki 2023 m. sausio 15 d., o pokalbiai vyks nuo 2022 m. gruodžio mėn. iki 2023 m. balandžio mėn.

Europos žaidynės vyks 2023 m. birželio 21 d. ‒ liepos 2 d. Oficialūs žaidynių šeimininkai ‒ Krokuva ir Šlionskas. Atidarymo ir uždarymo ceremonijos vyks Krokuvos miesto stadione. Dvylika dienų truksiančiose Europos žaidynėse vyks aukščiausio lygio sporto varžybos. Sportininkai varžysis Krokuvoje, Krynicos Zdrujaus mieste, Tarnove, Zakopanėje, Chorzove ir Vroclave.

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS