lt
en
KONTAKTAI

Patvirtintas Tokijo olimpinių žaidynių varžybų tvarkaraštis bei arenos

Tokijo olimpinių žaidynių organizacinis komitetas paskelbė, kad visose 2020 m. olimpinėms žaidynėms numatytose varžybų arenose renginiai vyks, o taip pat patvirtino sporto varžybų tvarkaraštį.

Organizatoriams tai reikšmingas pasiekimas, mat iki atidėtų Tokijo 2020 m. olimpinių žaidynių, prasidėsiančių 2021 m. liepos 23 d., liko vos vieneri metai. Tęsiant pasirengimą šiomis beprecedentinėmis aplinkybėmis, šie sprendimai žymi progresą ir visų suinteresuotųjų šalių vienybę planuojant ir rengiant kitų metų olimpines žaidynes.

Būtent tai savo pranešime pabrėžė Organizacinio komiteto prezidentas Yoshiro Mori ir generalinis direktorius Toshiro Muto. Savo ataskaitoje, pateiktoje praėjusią savaitę vykusios Tarptautinio olimpinio komiteto (TOK) sesijos metu, jiedu patvirtino, kad kitais metais Tokijo olimpinėse žaidynėse bus naudojamos visos 43 varžybų arenos, Olimpinis kaimelis ir tarptautinis transliavimo centras bei pagrindinis spaudos centras. Tokijo žaidynių organizatoriai taip pat paskelbė, kad varžybų grafikas išliks toks pat, išskyrus smulkius laiko pakeitimus.

Varžybų tvarktaštį rasite čia.

„Olimpinis kaimelis yra tarsi plakanti olimpinių žaidynių širdis, o varžybų arenos – jų siela. Džiaugiuosi, kad patvirtintas Olimpinio kaimelio ir varžybų arenų naudojimas kitais metais. Tai reiškia, kad sportininkai galės mėgautis šia išskirtine patirtimi. Viso pasaulio sportininkai kartu gyvens Olimpiniame kaimelyje po vienu stogu, kartu valgys, kartu švęs ir aptarinės pergales ar pralaimėjimus ir taip formuos unikalią olimpinę bendruomenę.

Likus vos vieneriems metams, prieš akis dar vis turime milžinišką užduotį. Kartu su partneriais ir draugais Japonijoje sutariame, kad Tokijo 2020 m. olimpinių žaidynių planavimą privalome pritaikyti prie pasaulinės krizės aplinkybių, tuo pat metu išsaugodami unikalią žaidynių dvasią ir toliau nešdami savo misijos pagrindinę žinią. Siekiame optimizuoti veiklą ir paslaugas nepadarydami neigiamos įtakos sportui ir sportininkams“, – kalbėjo TOK prezidentas Thomas Bachas.

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS