logo
days
hours
mins
secs
Palaikyk sportinikus

Kada vyks Paryžiaus olimpinės žaidynės?
33-osios olimpiados žaidynės Paryžiuje vyks 2024 m. liepos 26 – rugpjūčio 11 d.

Kaip sirgaliams įsigyti bilietus į Paryžiaus olimpines žaidynes?

  • Įsigyti bilietus į Paryžiaus olimpinių žaidynių varžybas galima perkant oficialų svetingumo paketą oficialioje bilietų platintojo „On Location“ platformoje.

Ši programa skirta plačiajai visuomenei, verslo subjektams ir oficialioms suinteresuotosioms šalims. Įsigyti svetingumo paketus su bilietais į olimpines žaidynes galima čia:  https://bit.ly/3pZB7dQ

Bilietai į olimpinių žaidynių varžybas sparčiai tirpsta, pranešama, kad didžioji dalis jau išparduota. Tiesa, organizatoriai skelbia, kad bilietų pasiūla būna atnaujinama, todėl nerandantiems bilietų į norimas varžybas rekomenduoja sekti naujienas oficialioje bilietų platinimo platformoje.

Kas yra Paryžiaus olimpinių žaidynių svetingumo paketas?
Tai centralizuota programa, leidžianti įsigyti paketus, kuriuos sudaro ne tik bilietai į Paryžiaus olimpines žaidynes, bet ir individualus kelionės pasiūlymas pagal viešnagės trukmę, apgyvendinimo pageidavimai ir įtraukiančios patirtys, leidžiančios pagal kiekvieno pomėgius mėgautis Paryžiaus ir Prancūzijos kultūra.

Įsigyti svetingumo paketus su bilietais į olimpines žaidynes galima tik „On Location“ platformoje čia: https://bit.ly/3pZB7dQ

Ar bilietus į Paryžiaus olimpines žaidynes platina/platins LTOK?
Ne, nacionaliniai olimpiniai komitetai tokios teisės neturi. 

Ar įmanoma įsigyti bilietus į Paryžiaus olimpines žaidynes per kitus platintojus?
Ne. Įsigyti pavienius bilietus į Paryžiaus olimpines žaidynes galite tik oficialioje bilietų platinimo platformoje tickets.paris2024.org, o svetingumo paketus – „On Location“ platformoje.

Kaip įsigyti bilietus sporto federacijoms?
Bilietus į olimpines žaidynes norinčios įsigyti sporto federacijos turėtų užsiregistruoti specialioje sistemoje. To dar nepadariusios turėtų parašyti el. paštu agne@ltok.lt

[2023.09.26] Ar nacionalinės sporto federacijos savo komunikacijoje gali naudoti oficialų 2024 m. Paryžiaus olimpinių žaidynių logotipą?
Ne, olimpinių žaidynių logotipą gali naudoti tik šalies šeimininkės nacionalinės sporto federacijos. 

Kas rūpinasi sportininkų pasiruošimu Paryžiaus olimpinėms žaidynėms?
Už sportininkų pasiruošimą yra atsakingos nacionalinės atitinkamos sporto šakos federacijos. Visą aukšto meistriškumo sporto finansavimą nuo 2022 m. vasaros perėmė LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.

Kas organizuoja Lietuvos olimpinės rinktinės dalyvavimą Paryžiaus olimpinėse žaidynėse?
Olimpinė chartija numato, kad dalyvavimą olimpinėse žaidynėse organizuoja nacionaliniai olimpiniai komitetai. Lietuvoje tai daro LTOK.

Lietuvos tautinis olimpinis komitetas rūpinasi sportininkų bei aptarnaujančio personalo kelione į olimpines žaidynes, apgyvendinimu, suteikia olimpinės rinktinės aprangos komplektą, sprendžia visus su žaidynėmis susijusius klausimus ir iššūkius, rūpinasi sportininkų gerove žaidynių metu.

Kas vadovaus Lietuvos olimpinei misijai Paryžiuje?
Lietuvos misijos vadovas – LTOK olimpinio sporto direktorius Einius Petkus. Misijos vadovo pavaduotoja – LTOK olimpinio sporto direktoriaus pavaduotoja Agnė Vanagienė.

Kas organizuoja ir vykdo olimpinę atranką?
Olimpines atrankas vykdo atitinkamos sporto šakos tarptautinė sporto federacija.

Kurie Lietuvos sportininkai jau yra iškovoję kelialapius į olimpines žaidynes?
Kelialapius iškovojusių Lietuvos sportininkų sąrašą rasite čia: https://www.ltok.lt/paryzius2024/ 

Kur kreiptis verslo subjektams, norintiems tapti Lietuvos olimpinės komandos „LTeam“ rėmėjais?
Lietuvos olimpinio fondo direktorė Lina Minderienė, Lina.minderiene@ltok.lt

Kur kreiptis žiniasklaidos atstovams, turintiems klausimų dėl dalyvavimo olimpinėse žaidynėse?
LTOK komunikacijos vadovė Patricija Užienė, patricija@ltok.lt, +370 615 68995