„Sporto kino festivalis“ siūlo: pamatykite filmą „Nagano juostos“

2020 m. balandžio 3 d.

Nagano Tapes

organizatorių

Kai iš namų išeiti nesaugu, dieną praskaidrina geras filmas. „Sporto kino festivalis“ drauge su „Olympic Channel“ siūlo iš arčiau susipažinti su filmais apie sportą.

Pirmoji juosta, kurią nemokamai galite pamatyti svetainėje LTOK.LT – pasaulio sporto bendruomenę sužavėjęs filmas „Nagano juostos“ („Nagano tapes“). 73 minučių filmas pasakoja legendinės Čekijos ledo ritulio rinktinės istoriją ir nukelia į 1998-ųjų metų Nagano žiemos olimpines žaidynes.

Jaromiras Jagras, Dominikas Hašekas ir Petras Svoboda – pasaulinės ledo ritulio žvaigždės – ką tik sužaidė svarbiausias savo gyvenimo rungtynes ir jas laimėjo. Čekijos Sabonis, Marčiulionis bei Karnišovas iškovojo Nagano (1998 m.) olimpinių žaidynių auksą ir finale nugalėjo galingą Rusiją. 

„Nagano juostos“ yra įkvepianti istorija apie mažos šalies pergalę dideliame turnyre – svarbiausią Čekijos istorijoje. Ir pirmose olimpinėse žaidynėse, kuriose buvo leista rungtyniauti NHL profesionalams. 

Dokumentinis filmas sukurtas 2018 metais, jo autoriai – Ondřej Hudeček ir Jon Weinbach.

Filmas „Nagano juostos“ („Nagano tapes“):

 

„Olympic Channel“ ir „Sporto kino festivalis“ kiekvieną savaitę LTOK.LT lankytojams siūlys pamatyti vis naują filmą apie sportą. 

„Nagano juostas“ „Sporto kino festivalio“ lankytojai galėjo pamatyti praėjusių metų gruodžio mėnesį. Festivalis vyko Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių „Forum Cinemas“ kino teatruose. Jį organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas. 

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS