lt
en
KONTAKTAI

Olimpinių studijų magistro galimybė Vokietijoje

Kviečiame dalyvauti atrankoje dėl galimybės studijuoti Kelno sporto universitete Vokietijoje – olimpinių studijų magistro programoje 2021–2023 metais.

Tarptautinis olimpinis komitetas (TOK) bendradarbiaudamas su Vokietijos Kelno sporto universitetu ir kitais  tarptautiniais partneriais kviečia dalyvauti magistro programos olimpinėse studijose, kuriose siūlomas daugiadisciplininis požiūris į olimpinių studijų struktūrą ir mokymo komponentus, tvirtai identifikuojant olimpines vertybes. Studijų mokymo turinys numato įvairius olimpinio judėjimo aspektus, tokius kaip komercija, rinkodara, sporto profesionalizavimas, politizavimas, internacionalizavimas, administravimas ir taikos kūrimo pastangos, ir yra iš esmės susijusios su sporto etikos ir švietimo aspektais.

Siūlomos studijos yra akredituota magistro studijų programa, kuri yra sudaryta kaip neakivaizdinė studijų programa per 2 metus. Tai leidžia dalyviams ir toliau vykdyti savo profesinius įsipareigojimus dalyvaujant programoje.

Dalyvavimas olimpinių studijų programoje Vokietijoje prasidės 2021 m. rugsėjo mėn. Atrinktam dalyviui bus kompensuojamos visos su mokymusi susijusios išlaidos. Plačiau apie programą galite skaityti čia: www.dshs-koeln.de/olympicstudies.

Norėdami dalyvauti atrankoje iki š. m. spalio 30 d. el. pašto adresu agne@ltok.lt Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui pateikite savo gyvenimo aprašymą bei motyvacinį laišką bei sporto organizacijos rekomendaciją.

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS