Olimpinės dienos dalyvio paso dalybos – Klaipėdos „Akropolyje“

2019 m. gegužės 20 d.

Kas pirmesnis – tas gudresnis: jeigu birželio 1-ąją atvykę į Klaipėdoje vyksiančią Olimpinę dieną norėsite iškart pasinerti į sporto šurmulį, jau šį savaitgalį galėsite atsiimti ir aktyvuoti dalyvio pasą. Renginio organizatoriai gegužės 24-25 dienomis jūsų lauks Klaipėdos „Akropolyje“ įrengtoje LTeam erdvėje.

Birželio 1-ąją Atgimimo aikštėje praūšiančioje didžiausioje Lietuvoje sporto šventėje kiekvienas norintis galės nemokamai išbandyti net 100 nemokamų sporto veiklų. Tiesa, tam bus reikalingas specialus dalyvio pasas – atlikdami užduotis žmonės visą dieną rinks taškus, kuriuos dienos pabaigoje bus galima iškeisti į medalius, LTeam ir rėmėjų suvenyrus bei prizus.

Dalyvio pasą atsiimti ir aktyvuoti bus galima ir renginio dieną registracijos palapinėje, tačiau norintieji tai gali padaryti ir anksčiau – gegužės 24-25 dienomis Klaipėdos „Akropolyje“ prie ZARA parduotuvės įsikursiančioje LTeam erdvėje.

Artėjantį savaitgalį iš viso planuojama išdalinti apie 10 tūkstančių dalyvio paso vienetų.

Visi norintieji „Akropolyje“ jau galės pabandyti ir tai, kas jų lauks pačioje Olimpinėje dienoje – dvi iš šimto sporto veiklų – slidinėjimo ir irklavimo treniruoklių rungtys. Bet ne tik išsibandyti, o ir namo grįžti ne tuščiomis – bus fiksuojami rungties dalyvių rezultatai, o geriausiai pasirodę laimės Olimpinės dienos marškinėlius ir LTeam įsteigtus prizus.

Pirmą kartą į uostamiestį atkeliaujanti Olimpinė diena bus jubiliejinė – jau 30-oji. Be sportinių veiklų šventės dalyviai taip pat galės pasivaržyti „Affidea“ 5 km bei 10 km bėgimuose ar „Lrytas.lt“ mėgėjiškos žūklės varžybose bei stebėti breiko turnyrą ar jėgos ištvermės varžybas „LTeam Throwdown“.

Renginį vainikuos vienos populiariausių Lietuvos atlikėjų Monikos Pundziūtės-Monique koncertas, o vakare antrajame Melnragės paplūdimyje bus surengtos sveikuoliškos dūzgės, kurių metu vyks ir sporto filmų seansas.

Sporto šventėje, kurią Lietuvos tautinis olimpinis komitetas iki šiol rengė Vilniuje, Kaune, Alytuje, Šiauliuose ir Panevėžyje, tikimasi sulaukti lankomumo rekordo. Jis po praėjusių metų renginio siekia 28 tūkstančius.

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS