„Olimpinėje panoramoje“ – žvilgsnis į Paryžių ir olimpines lietuvių viltis

2023 m. spalio 5 d.

Iki Paryžiaus žaidynių likus kiek mažiau nei 300 dienų Lietuva jau turi 16 olimpinių kelialapių, kurie skirti 19-ai sportininkų. Apie tai, kokios ir mūsų šalies olimpinės viltys ir lūkesčiai, daug dėmesio skiriama naujame žurnalo „Olimpinė panorama“ numeryje.

Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) leidžiamame virtualiame žurnale – pokalbiai su šalies irklavimo, krepšinio ir plaukimo federacijų vadovais apie pastarąjį ir artėjantį olimpinį sezonus. Taip pat – žvilgsnis į Dominikos Banevič-Bgirl Nickos istorinį triumfą pasaulio čempionate, kuris garantavo bilietą į olimpinį Paryžių, ir skambų penkiakovininko Pauliaus Vagnoriaus atsisveikinimą su jaunimo varžybomis.

Naujame „Olimpinės panoramos“ numeryje galima paskaityti apie Paryžiaus žaidynėse laukiančias naujoves ir iššūkius, LTOK vykdomus projektus, olimpinių kolekcininkų veiklą, apie atsisveikinimą su profesionaliu sportu paskelbusios maratonininkės Dianos Lobačevskės naujus karjeros posūkius ir dziudo kovotojos Sandros Jablonskytės pomėgius.

VISI ŽURNALO NUMERIAI

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS