„Olimpinėje panoramoje“ – visi Tokijuje Lietuvai atstovausiantys sportininkai

„Pirmiausia tikiuosi, kad sportininkai liks sveiki. Taip pat viliuosi, kad jiems pavyks pajausti olimpinę dvasią ir iš Lietuvos atskriesiantį sirgalių palaikymą, susikaupti ir būti geriausiems, kokie tik gali būti“, – sakė Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė tradiciniame interviu žurnalui „Olimpinė panorama“.

Prieš pat Tokijo olimpinių žaidynių startą pasirodžiusiame naujame, jau septintame šiemet LTOK leidžiamo virtualaus žurnalo numeryje pristatoma visa mūsų šalies delegacija. Joje – 41 sportininkas.

Didžioji dalis jų prieš pasiekdami olimpinių žaidynių sostinę bent kelias dienas praleido kitame Japonijos mieste Hiracukoje. Bendradarbiavimą su šiuo miesto LTOK pradėjo dar 2017 m. „Olimpinėje panoramoje“ – pirmieji olimpiečių įspūdžiai ir nuotraukose užfiksuotos akimirkos iš vos valanda kelio nuo Tokijo nutolusiame mieste vykusių aklimatizacijos stovyklų.

Apie tai, kokie barjerai buvo iškilę šalies lengvaatlečių kelyje į Tokiją, papasakojo Lietuvos lengvosios atletikos federacijos generalinė sekretorė Nijolė Medvedeva.

„Olimpinė panorama“ supažindina su kelias olimpinių žaidynių naujokais – šauliu Karoliu Giruliu, sunkiaatlečiu Arnu Šidiškiu ir bokso teisėju Gintaru Šniukšta.

 

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS