„Olimpinėje panoramoje“ – Tokijo olimpinės žaidynės ir jų aidai Lietuvoje

Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) leidžiamo elektroninio žurnalo „Olimpinė panorama“ aštuntasis numeris skirtas Tokijo olimpinių žaidynių apžvalgai.

Visus žurnalo numerius rasite čia.

Sportinį stebuklą olimpinėse žaidynėse sukūrusi ir sidabro medalį iškovojusi penkiakovininkė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė atvirame interviu prisipažino, kad olimpinę euforiją ji greitai pakeitė reikalais: „Rytą atsikėliau, prabėgau krosą, tada – į Prezidentūrą, svarbų posėdį, trukusį dvi valandas. Su prezidentu, švietimo, mokslo ir sporto ministre, kitais atletais, federacijų vadovais kalbėjomės apie sporto problemas – strategiją, finansavimą. Pirmąkart mūsų klauso, galbūt ledai pajudės ir bus iš esmės pradėta rūpintis sportu?.. Medaliai patys juk neateina. Esu įtraukta į specialią darbo grupę, dirbsime, kad mūsų šalies sportas pakiltų iš dugno, kurį jau pasiekėme.“

Lietuvos olimpinės misijos Tokijuje vadovas Einius Petkus ir Lietuvos olimpinės rinktinės vyriausiasis gydytojas Dalius Barkauskas „Olimpinei panoramai“ išsamiai papasakojo, su kokiais iššūkiais teko susidurti Japonijoje.

Taip pat žurnale – visų Lietuvos olimpiečių, startavusių Tokijuje, varžybų nuotraukos, rezultatai ir jų mintys apie savo pasirodymus.

Į Tokijo žaidynes leidinyje pažvelgta ir per skaičių prizmę. Pavyzdžiui, skaičius keturi nurodo, kad Tokijo olimpinėse žaidynėse dirbo keturi arbitrai iš Lietuvos. Bokso varžybose teisėjavo Gintaras Šniukšta, plaukimo – Saulius Binevičius, šaudymo iš lanko – Ringa Baltrušaitė, šiuolaikinės penkiakovės – Edvinas Krungolcas. 

Žurnalą skaitykite čia:

 

 

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS