„Olimpinėje panoramoje“ – apie naują karjeros kelią pasirinkusius olimpiečius

2023 m. kovo 31 d.

Daugiakovininkė Austra Skujytė, imtynininkas Aleksandras Kazakevičius, plaukikas Giedrius Titenis ir biatlonininkė bei slidininkė Kazimiera Strolienė neabejoja – jų pasirinktame trenerio kelyje labai padeda tai, kad patys buvo sportininkai. Apie jaunąją Lietuvos sportininkų kartą ugdančius olimpiečius – naujame Lietuvos tautinio olimpinio komiteto virtualaus žurnalo „Olimpinė panorama“ numeryje.

Treneriais yra tapę ir daug kitų žinomų šalies sportininkų. Nemažai jų dalyvauja jau ne vienerius metus LTOK kartu su Tarptautinio olimpinio komiteto Olimpiniu solidarumu rengiamuose mokymuose. Šiemet, kaip ir kasmet, į juos kviečiama kelios dešimtys mūsų šalies sporto bendruomenės narių – trenerių, vadybininkų, kitų specialistų.

„Šiemet tradiciškai mokymus pradėjome nuo kursų treneriams. Tiesa, visiškai pakeitėme programą, šiemet pagrindinės mokymų kryptys – emocinis intelektas ir konfliktų valdymas. Nes bendraudami su treneriais supratome, kad būtent šių žinių jiems trūksta. Treneris yra tarsi tarpininkas tarp sportininko, administracijos, federacijos, tėvų, todėl psichologinės žinios, gebėjimas laviruoti, elgesys kilus konfliktinėms situacijoms labai svarbu. Būtent todėl nusprendėme į administravimo mokymus pažvelgti per šią prizmę“, – žurnalui „Olimpinė panorama“ sakė LTOK prezidentė, olimpinė čempionė Daina Gudzinevičiūtė.

Naujame leidinio numeryje daug dėmesio skiriame ir kitiems LTOK vykdomiems projektams, renginiams, tarptautinei veiklai.

Žurnale pristatomi naujieji LTOK nariai – Lietuvos specialiosios olimpiados komitetas ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija.

Taip pat „Olimpinėje panoramoje“ – pokalbiai su sportininkais, medikais, federacijų ir sporto organizacijų atstovais apie kasdienybę, pasirengimą artėjantiems startams, svarbiausias problemas ir laisvalaikį.

 

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS