„Olimpinėje panoramoje“ – apie medaliais paženklintą vasarą, sportininkų studijas ir naująją finansavimo sistemą

Ši vasara Lietuvos sportininkams buvo išskirtinė aukščiausio lygio varžybose – jie skynė medalius pasaulio ir Europos čempionatuose. Naujame Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) leidžiamo virtualaus žurnalo „Olimpinė panorama“ numeryje – pokalbiai su planetos ir žemyno pirmenybių medalininkais, jų treneriais, federacijų vadovais.

VISUS ŽURNALO NUMERIUS RASITE ČIA

Leidinyje taip pat rasite išsamų pokalbį su naujosios Nacionalinės sporto agentūros vadovu Mindaugu Špoku ir LTOK prezidentės Dainos Gudzinevičiūtės mintis apie naujosios sporto finansavimo sistemos ryškėjančias spragas.

Prie naujų mokslo metų pradžią „Olimpinė panorama“ pasikalbėjo su sportininkais ir treneriais, pasirinkusiais ne tik sporto, bet ir mokslo kelią – sportininko karjera nėra amžina, tad būtina turėti planą, ką reikės daryti, kai ji baigsis. Nors mokslai kartais trunka gerokai ilgiau nei turėtų ir nuolat tenka daryti studijų pertraukas, žinomi Lietuvos atletai vis dėlto ryžtasi būti studentais.

Taip pat „Olimpinėje panoramoje“ – pokalbiai su sporto medicinos ir psichologijos specialistais apie darbą Europos jaunimo olimpiniame festivalyje, pasakojimas šio renginio viena ryškiausių žvaigždžių tapusios plaukikės Smiltės Plytnykaitės šeimą, žvilgsnis į LTOK projektus.

 

 

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS