„Olimpinėje panoramoje“ – apie drąsą ir iššūkius atkuriant LTOK  

2023 m. gruodžio 6 d.

Septyniolika žiemos ir vasaros olimpinių žaidynių bei net 26 medaliai. Šie skaičiai žymi olimpinį nepriklausomos mūsų valstybės kelią, į kurį sugrąžino prieš 35 metus atkurtas Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK).

Apie tai, kokius iššūkius teko įveikti tuo metu dar nepriklausomybės neatsikovojusioje Lietuvoje siekiant atkurti ir į tarptautinę olimpinę šeimą grąžinti LTOK – naujame virtualaus žurnalo „Olimpinė panorama“ numeryje.

„Prieš 35 metus buvo pakloti nepriklausomo Lietuvos olimpinio judėjimo pamatai, o sportininkams suteikta galimybė pagaliau rungtis su savo šalies vėliava. Tai įvyko likus dar keleriems metams iki mūsų valstybės nepriklausomybės atkūrimo, todėl galime tik įsivaizduoti, kiek reikėjo drąsos“, – „Olimpinei panoramai“ sakė LTOK prezidentė olimpinė čempionė Daina Gudzinevičiūtė.

Taip pat žurnale – pokalbiai su Lietuvos golfo ir bokso atstovais apie pastarąjį sezoną ir olimpines viltis, dėmesys LTOK vykdomiems projektams ir jų dalyviams, žvilgsnis į olimpinį kelialapį jau turinčio plaukiko Alekso Savicko svajonės išsipildymą ir kasdienybę už Atlanto, regbininko Dovydo Taujansko laisvalaikio pomėgius.

 

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS