„Olimpinėje panoramoje“ – apie didžiausius sportininkių laimėjimus

2022 m. balandžio 30 d.

„Motinystė – tikrai ne karjeros pabaiga. Po pertraukos grįžtame ir stipresnės sportininkės, ir stiprios mamos“, – sako Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė. Abu olimpinius medalius penkiakovininkė iškovojo augindama dukrytę Adrianą. Sportininkėms mamoms jų vaikai – pačios prasmingiausios gyvenimo pergalės. Dėl jų, nesudvejoja nė viena, stabtelėti verta ir net būtina. Tam, kad sportinį kelią tęstų kitokios – dar tvirtesnės.

Apie motinystės prasmę, džiaugsmus, rūpesčius Motinos dienos išvakarėse pasirodžiusiame naujame Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) leidžiamo virtualaus žurnalo „Olimpinė panorama“ numeryje pasakoje žinomos šalies sportininkės.

Ketveriose olimpinėse žaidynėse dirbęs Lietuvos rinktinės kineziterapeutas Jurijus Vaščenkovas  „Olimpinei panoramai“ teigia, kad netinkamas poilsio ir krūvio dozavimas gali baigtis rimtomis traumomis ar netgi atsisveikinimu su karjera, ir primena, kaip turėtų atrodyti atletų tarpsezonis ir pasiruošimas naujiems startams.

Taip pat naujoje „Olimpinėje panoramoje“ – Lietuvos krepšinio 3×3, plaukimo, buriavimo aktualijos, LTOK projektai ir jų dalyviai, žvilgsnis į Lietuvos krepšinio šimtmečio iškilmes, artėjantį Europos jaunimo vasaros olimpinį festivalį, talentingiausios mūsų šalies breiko šokėjos Dominikos Banevič laisvalaikį, olimpinės istorijos margumynai.

VISUS ŽURNALO NUMERIUS SKAITYKITE ČIA

 

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS