„Olimpinėje panoramoje“ – apie artėjančius apdovanojimams ir olimpinio sporto aktualijas

2022 m. gruodžio 3 d.

Artėjant Naujiesiems tęsiasi tradiciją apdovanoti metų laureatus. Labiausiai prestižinis renginys tradiciškai vyks Vilniuje, kur bus surengti Lietuvos sporto apdovanojimai. Bet dėmesio vėl sulauks ne tik ryškiausios olimpinio ir paralimpinio sporto žvaigždės. Apie tai rašoma naujame Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) leidžiamo virtualaus žurnalo „Olimpinė panorama“ numeryje.

VISUS ŽURNALO NUMERIUS RASITE ČIA

Gruodžio 6-ąją prezidentūroje jau tryliktus metus iš eilės už atsidavimą darbui bus pasveikinti geriausi Lietuvos fizinio ugdymo mokytojai.

„Šie apdovanojimai – dar viena proga padėkoti mokytojams už didžiulį jų indėlį ugdant sveikesnę, fiziškai aktyvią kartą. Labai džiaugiamės, kad šis renginys svarbus valstybės lygiu. Esame dėkingi pirmajai poniai Dianai Nausėdienei, kuri palaiko olimpinio švietimo projektus ir skatina vaikų fizinį aktyvumą. Jos palaikymas labai svarbus ne tik mums, bet ir pedagogams“, – „Olimpinei panoramai“ sakė LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

Šiuo metu vyksta ir dar vieni rinkimai – LTOK vėl kviečia sporto bendruomenę padėti atrasti kilniai besielgiančius sportininkus bei sporto aplinkos, visuomenės atstovus, kurie bus pagerbti per tradicinius Lietuvos kilnaus sportinio elgesio (angl. „Fair Play“) apdovanojimus vasarį.

„Olimpinės panoramos“ puslapiuose daug dėmesio skiriama ir kitiems LTOK projektams, taip pat – kitąmet Lenkijoje vyksiančioms Europos žaidynėms. Kaip jų šeimininkams sekasi rengtis svarbiam renginiui, iš arti stebėjo LTOK atstovai.  

Taip pat „Olimpinėje panoramoje“ – pokalbiai su sporto šakos šimtmetį mininčios Lietuvos dviračių sporto federacijos prezidentu Dariumi Levickiu, Lietuvos plaukimo rinktinės ir olimpines viltis puoselėjančių boksininkių treneriais, Lietuvos 3×3 krepšinio asociacijos vadovu Ignu Grinevičiumi, biatlonininku Vytautu Strolia ir penkiakovininke Ieva Serapinaite.

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS