Olimpinėje dienoje – išskirtinis žygis su „TrenkTuru“: vaizdingas ir sentimentalus maršrutas

2023 m. gegužės 5 d.

Birželio 3 dieną Panevėžyje vyksiančioje Olimpinės dienos šventėje bus galima ne tik išbandyti daugybę sportinių veiklų, bet ir sudalyvauti smagiame „LTeam žygyje su TrenkTuru“ po gražiausias Aukštaitijos sostinės vietas.

Tai puikus užsiėmimas kiekvienam, mėgstančiam sveiką ir aktyvų gyvenimą būdą. Žygio maršrutas nebus sudėtingas, todėl jis puikiai tinka kiekvienam – draugams, šeimoms ar tiesiog bendraminčių kompanijai.

Registracija į žygį 

„LTeam žygyje su TrenkTuru“ planuojami 8 km ir 17 km maršrutai. Abi trasos prasidės Olimpinės dienos centre – Senvagėje. Organizatoriai žada, kad žygeiviai atras dar neregėtą Panevėžio gamtos bei architektūros žavesį.

„Abiejų maršrutų žygeiviai pamatys naujai sutvarkytą Ekrano marių krantinę, žaliąjį ir seniausiąjį Panevėžio Skaistakalnio parką. 17 km žygio dalyviai turės galimybę pamatyti panevėžiečių mėgstamą ir gausiai lankomą kultūros ir poilsio parką bei praeiti visą lankytojams pritaikytą Ekrano marių krantinę. Visą maršrutą dalyvius lydės vanduo – Nevėžio upė arba Ekrano marios“, – pasakojo „TrenkTuro“ komunikacijos vadovė Indrė Kaminskaitė.

Olimpinės dienos žygis tinka įvairaus amžiaus ir fizinio pasirengimo dalyviams.

Olimpinės dienos žygis tinka įvairaus amžiaus ir fizinio pasirengimo dalyviams.

Įdomu tai, kad maršrutą sudėliojo „TrenkTuro“ žygių organizatorė Ugnė Zubaitė, kuri yra gimusi ir augusi Panevėžyje.

„Man asmeniškai sentimentalu, jog maršrute apjungiau savo vaikystės takus su žymiomis Panevėžio vietomis. Norėjau atkreipti dėmesį į vaizdingas ir akį traukiančias Panevėžio vietas, kurios dažnu atveju lieka neaplankytos miesto svečių ir net pačių panevėžiečių. Taigi, pasistengiau gražiausias ir vaizdingiausias vietas sujungti į vieną maršrutą ir galiu teigti, kad pavyko, bet kartu su visa komanda, leisime tai įvertinti žygeiviams“, – pabrėžė U. Zubaitė.

Olimpinė diena kasmet privilioja tūkstančius lankytojų, tarp jų – ir anksčiau su sportu nieko bendro neturėjusius žmones. Tarp būsimo žygio dalyvių taip pat turėtų būti nemažai naujokų, kuriems organizatoriai turi paprastą patarimą: atsipalaiduoti ir žodį „žygis“ pakeisti smagiu pasivaikščiojimu ir miesto pažinimu.

„Pati didžiausia rekomendacija – neiti su nepranešiotais batais. Rinkitės avalynę, kuri jau išbandyta, nesunki ir gerai kvėpuojanti. Miesto tipo žygiui rekomenduojame lengvus sportinius batelius, su kuriais jau sportavote, ėjote ar bėgote dar iki žygio. Apranga: priklausys nuo oro, bet tokiu sezonu rekomenduojame lengvą, patogią, kvėpuojančią aprangą. Pavasario ir vasaros sezonui rekomenduojame aprangą su UV apsauga. Su savimi turėkite gertuvę ir puodelį, užkandžių“, – vardino I. Kaminskaitė.

Ne veltui yra sakoma, kad ėjimas yra paprasčiausias sportas, kurį gali kiekvienas. Žygis Olimpinėje dienoje – ne varžybos, todėl laiko limitų nebus.

„Neskatiname skubėti ir varžytis, norime, kad žmonės pajaustų žygiavimo malonumą. Kai einama su malonumu, tai neprarandama, o įgaunama jėgų, energijos, noro nesustoti. Tokio žygio pasekmė – fizinė, emocinė ir psichinė sveikata“, – pabrėžė I. Kaminskaitė.

„TrenkTuro“ organizuojami žygiai Lietuvoje susilaukia didelio populiarumo. Daugelyje iš jų dalyvauja tūkstančiai žmonių. Pasak I. Kaminskaitė – tokios sėkmės priežastis: dėmesys kiekvienam dalyviui.

„TrenkTuro“ žygis.

„TrenkTuro“ žygis.

„Žmones sudominame pasirinktomis lokacijomis bei galimybe rinktis skirtingus maršrutus pagal savo galimybes. Taip pat mūsų žygiai patrauklūs tuo, jog žygeiviui niekuo nereikia rūpintis, nes didžiausiuose žygiuose mes pasirūpiname sustojimais, atsisėdimo vietomis, tualetais, vandeniu, užkandžiais, karštu maistu, arbata, kava ir pramogomis bei pritaikome maršrutus tiems, kurie žygiuoja su vaikais. Manome, jog bet koks pasirinktas žygiavimo atstumas, pirmiausia, turi būti komfortiškas, įdomus ir kelti malonų pasididžiavimą savimi įveikus išsikeltą iššūkį. Tad mes stengiamės pasirūpinti viskuo, kad žygeivis galėtų kaskart kelti sau vis naujus iššūkius ir jam niekuo nereikėtų rūpintis net jei eina visus 100 km“, – sakė I. Kaminskaitė.

„LTeam žygis su TrenkTuru“ birželio 3 dieną prasidės 13.30 val. Registracija į žygį bei kitas Olimpinės dienos sportines varžybas vyksta čia: lteam.registracijos.lt. Registracija būtina.

 

 

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS